Powstaje nowa marka hoteli – R.evo jak rewolucja

Post Image
Post Image

Ma być „przyjaźnie jak w domu, ekscytująco jak w hotelu, niezobowiązująco jak w pensjonacie, na luzie jak w kwaterze na mieście”. Gdzie? w hotelach nowej linii Vienna House R.evo

Inwestor hotelowo-biurowy Vienna House zapowiada utworzenie nowej marki hotelowej – Vienna House R.evo. Pierwszym obiektem spod jej znaku ma być 600-pokojowy obiekt w Monachium.

Jak informuje firma, koncepcja hoteli R.evo ma łączyć pod jednym dachem pokoje, apartamenty i pokoje rodzinne. Wspólnym ich rysem będzie nowoczesne wzornictwo, luźna atmosfera w pomieszczeniach ogólnodostępnych i wyposażenie cyfrowe i tradycyjne. Ta „trybrydowa” koncepcja ma oferować klientom „nowoczesną infrastrukturę techniczną i miejski styl życia w samym centrum – zakwaterowanie wpisujące się w wymagania nowoczesnego społeczeństwa”.

„Klasyczne kategorie hoteli nie mają tu zastosowania. Nowa linia hoteli Vienna House to coś pomiędzy rewolucją a ewolucją w hotelarstwie, inspirowaną tym, jak ludzie chcą dziś mieszkać i pracować” – czytamy dalej. – Vienna House R.evo jest jak współcześni ludzie: mobilny, naturalny, ciekawy i otwarty – mówi cytowany w komunikacie prezes Vienna House Rupert Simoner. – Technologia bardzo nas zmieniła i nadszedł czas, by zaoferować odpowiednią przestrzeń dla nowych modeli życia – dodaje.

W Vienna House R.evo goście będą mogli skorzystać z jednego noclegu, mieszkać przez kilka miesięcy albo wynająć miejsce do pracy tylko na pół dnia. Do wyboru będą mogli wynająć pokoje hotelowe, całkowicie wyposażone apartamenty, pokoje rodzinne, w których może mieszkać więcej osób, nie rezygnując z prywatności, i stanowiska pracy. Urządzenie ma być „proste, funkcjonalne, komfortowe i bardzo przytulne”.

W hotelach będą: lobby, recepcja, pralnia, obsługa hotelowa, restauracje i kilka „innych przydatnych usług”. Hotelowy zespół zaopatrzy lodówki w pokojach, będzie współpracował z lokalnymi projektantami i sklepami, oferował rowery i samochody elektryczne i stacje do ich ładowania.

Hotelowe restauracje Vienna House R.evo mają zmieniać dania w zależności od trendu i miejsca. „W menu mogą się pojawić na przykład pierożki wegetariańskie lub mięsne albo potrawy kuchni azjatyckiej do wspólnego degustowania. Śniadanie jest serwowane jak w piekarni albo w przytulnej jadalni. Bar to lobby, gdzie goście się spotkają, mogą zamówić drinka albo po prostu zakupić w sklepiku to, na co mają ochotę. A potem zrelaksować się na hamaku w ogródku”.

Hotele Vienna House R.evo będą zlokalizowane w centrach średnich i dużych miast. Pierwszy powstanie w Monachium. – Budowa rozpocznie się w tym roku. Kolejne otwarcia planowane są w Budapeszcie, Hamburgu, Wiedniu, a także w Glasgow i Bangkoku – wyjaśnia Simoner.

Vienna House planuje otwarcia do trzech nowych obiektów Vienna House R.evo rocznie. Jak wynika z materiałów promocyjnych nazwa R.evo pochodzi od słowa angielskiego revolution – rewolucja, przewrót.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Alina Dybaś przechodzi z My Travel do Premio Travel

Alina Dybaś, dyrektor sprzedaży w sieci agencyjnej My Travel, zmienia miejsce pracy – obejmuje ...

W Egipcie więcej zachorowań wywołanych przez bakterię E. coli

Niemieckie MSZ zmieniło komunikat dotyczący wyjazdów do Egiptu. Ostrzega w nim przed ryzykiem chorób ...

Polacy chętniej jeżdżą za granicę

O 6 procent wzrosła liczba wyjazdów zagranicznych Polaków w ciągu pierwszych ośmiu miesięcy tego ...

Prezes Grupy TUI Friedrich Joussen

Szef TUI: Thomas Cook upadł, bo się nie wyróżniał

Zdaniem prezesa Grupy TUI Friedricha Joussena touroperator, który nie wyróżnia się na rynku, skazany ...

Podlaskie referendum w sprawie lotniska – nieważne

Niedzielne referendum ws. budowy w województwie podlaskim regionalnego portu lotniczego jest nieważne, bo nie ...

Od jutra zakaz nocnych wędrówek po Tatrach

Od środy 1 marca – a nie, jak dotychczas, od 1 kwietnia – do ...