Hotel Edison dołączył do Best Western

materiały prasowe

Z początkiem kwietnia sieć Western Hotels & Resorts powiększyła się o nowy obiekt – hotel Edison, położony w Braniewie pod Poznaniem

Hotel, zlokalizowany przy ul. Wypoczynkowej 60, położony jest nad Jeziorem Kierskim, w niewielkiej odległości od centrum Poznania (12 km) i portu lotniczego Poznań-Ławica (4 km). Obiekt oferuje 100 miejsc noclegowych w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz w apartamentach, z których okien roztacza się widok na jezioro lub park. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory z dostępem do telewizji satelitarnej i bezpłatne łącze internetowe.

Hotelowi goście mają do dyspozycji restaurację Lumiere Restaurant & Wine. Szef kuchni Jakub Kasprzak przygotował menu z daniami z polskiego mięsa, m.in. grillowanymi stekami z sezonowanej wołowiny, dojrzewającej na oczach gości w przeznaczonych specjalnie do tego procesu szafach. Za dobór win odpowiadają zaś sommelierzy z winoteki Foodwine.

Obiekt dysponuje w pełni wyposażonym zapleczem konferencyjno-szkoleniowym, całorocznym, klimatyzowanym namiotem biesiadnym o powierzchni 450 metrów kwadratowych oraz terenami piknikowymi i rekreacyjnymi nad Jeziorem Kierskim. Goście mogą pozostawić swoje pojazdy na bezpłatnym, monitorowanym parkingu.

– Best Western Hotel Edison to jedna z trzech inwestycji, które aktualnie realizujemy w Poznaniu lub jego bliskich okolicach. Dwie pozostałe to nowo powstające obiekty – Edison Park Hotel BW Premier Collection oraz Sure Hotel Old Town. Właścicielem trzech hoteli są spółki należące do Grupy Hotel Edison – opisuje cytowana w komunikacie prasowym Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca siecią Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich, Polsce i Rosji.

Grupa Hotel Edison zajmuje się prowadzeniem inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzaniem obiektami hotelowymi oraz działalnością gastronomiczną i winiarską.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Turecka turystyka chce dogonić hiszpańską

Nie możemy polegać tylko na Niemcach i Rosjanach. Jeśli chcemy mieć więcej gości, musimy ...

Łódzki Hilton świętuje stulecie sieci

Dokładnie sto lat temu, 31 maja 1919 roku, Conrad Hilton kupił w Cisco w ...

Niemcy – drony niebezpieczne dla samolotów

Mimo zaotrzenia prawa ciągle zdarza się, że nad niemieckimi lotniskami pojawiają się drony zagrażające ...

Wow Air znalazł inwestora

Indigo Partners, amerykański fundusz kapitałowy, między innymi główny udziałowiec Wizz Aira, chce zainwestować w ...

Najcenniejsze marki turystyki

Marki biur podróży Itaka, Rainbow i Wezyr Holiday znalazły się wśród najcenniejszych marek polskich ...

Niemieccy agenci sprzedają więcej rejsów

Rejsy wycieczkowe zyskały uznanie niemieckich turystów. Co ważne dla agentów, ten rodzaj oferty klienci ...