Vienna House z nowym hotelem na Mokotowie

materiały prasowe

Około 22 miliony euro będzie kosztować nowy hotel sieci Vienna House na warszawskim Mokotowie. Czterogwiazdkowy obiekt zaoferuje gościom 164 pokoje

Otwarcie Vienna House Mokotow Warsaw zaplanowane jest na koniec 2018 roku. Za projekt odpowiada biuro Jems Architekci. Właścicielem obiektu jest prywatny fundusz kapitałowy Garvest z siedzibą w Poznaniu.

Wśród 164 pokojów mają znaleźć się 42 o podwyższonym standardzie i jeden apartament. Wystrój będzie łączył elementy industrialne (surowy beton sufitu, czarne kable lamp) z naturalnymi materiałami. Odcienie szarości przełamane zostaną więc ciepłym brązem drewna, a duże okna i punktowe oświetlenie nadadzą pomieszczeniu przyjemną atmosferę.

– Nowy hotel Vienna House na warszawskim Mokotowie będzie łączyć luźną atmosferę z biznesowym profesjonalizmem. Lobby z recepcją, bar i restauracja będą się wzajemnie przenikać i stanowić komfortową przestrzeń do pracy, odpoczynku i ucztowania przy wspólnym stole – opisuje, cytowana w komunikacie prasowym, Anna Olszyńska, dyrektor regionalna Vienna House, odpowiedzialna za wdrożenie projektu Vienna House Mokotow Warsaw. – W restauracji serwować będziemy najlepsze mięso, a latem zaprosimy na zaciszny taras. Również z sal konferencyjnych i strefy fitness będzie można obserwować okolicę. Zameldowanie przez smartfona, wypożyczalnia rowerów i stacja ładowania samochodów elektrycznych udowadniają zaś, że nowoczesne technologie i mobilność gościa są dla nas najważniejsze – dodaje.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Horała: Inwestowanie miliardów w Okęcie nie ma sensu

– Ostrożność każe powiedzieć 2027-2028 rok. Pełna funkcjonalność pewnie dwa lata później. Analiza, co ...

Drożeją wakacje w Barcelonie

Rząd Kataloński podniósł regionalny podatek turystyczny. Od 1 kwietnia turyści płacą w Barcelonie trzy ...

Jasionka rośnie dzięki czarterom

771 tysięcy pasażerów – to liczba, którą lotnisko w Rzeszowie ustanowiło w 2018 roku ...

Andryszak: TUI ma być dla młodych

Kto szkodzi tureckiej turystyce? Kiedy Niemcy pojadą na wakacje do Albanii? Czy TUI kupi ...

Nie lecisz? Poproś o zwrot opłat lotniskowych

EasyJet nie może odmówić niemieckim pasażerom, którzy nie korzystają z zarezerwowanych biletów, zwrotu kosztu ...

Ratingi biur podróży 2017: Jak oni to robią

Itaka, Rainbow, TUI i Grecos ciągną branżę. Wezyr się skurczył, ale za to więcej ...