Vienna House z nowym hotelem na Mokotowie

materiały prasowe

Około 22 miliony euro będzie kosztować nowy hotel sieci Vienna House na warszawskim Mokotowie. Czterogwiazdkowy obiekt zaoferuje gościom 164 pokoje

Otwarcie Vienna House Mokotow Warsaw zaplanowane jest na koniec 2018 roku. Za projekt odpowiada biuro Jems Architekci. Właścicielem obiektu jest prywatny fundusz kapitałowy Garvest z siedzibą w Poznaniu.

Wśród 164 pokojów mają znaleźć się 42 o podwyższonym standardzie i jeden apartament. Wystrój będzie łączył elementy industrialne (surowy beton sufitu, czarne kable lamp) z naturalnymi materiałami. Odcienie szarości przełamane zostaną więc ciepłym brązem drewna, a duże okna i punktowe oświetlenie nadadzą pomieszczeniu przyjemną atmosferę.

– Nowy hotel Vienna House na warszawskim Mokotowie będzie łączyć luźną atmosferę z biznesowym profesjonalizmem. Lobby z recepcją, bar i restauracja będą się wzajemnie przenikać i stanowić komfortową przestrzeń do pracy, odpoczynku i ucztowania przy wspólnym stole – opisuje, cytowana w komunikacie prasowym, Anna Olszyńska, dyrektor regionalna Vienna House, odpowiedzialna za wdrożenie projektu Vienna House Mokotow Warsaw. – W restauracji serwować będziemy najlepsze mięso, a latem zaprosimy na zaciszny taras. Również z sal konferencyjnych i strefy fitness będzie można obserwować okolicę. Zameldowanie przez smartfona, wypożyczalnia rowerów i stacja ładowania samochodów elektrycznych udowadniają zaś, że nowoczesne technologie i mobilność gościa są dla nas najważniejsze – dodaje.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Włoskie regiony narciarskie walczą o sezon

Premier Włoch mówi „nie” świątecznemu wypoczynkowi na nartach. Chce uniknąć wydarzeń z sierpnia, kiedy ...

Lotnisko w Auckland na kroplówce z paliwem

Pęknięcie rurociągu którym płynęło paliwo lotnicze na lotnisko w Auckland spowodowało zakłócenia w ruchu ...

Dubaj planuje wielką przystań z latarnią morską

Władca Dubaju szejk Muhammad ibn Raszid al-Maktum zapowiedział kolejne wielkie inwestycje w tym emiracie ...

Trump rozszerza zakaz wjazdu na Brytyjczyków i Irlandczyków

Prezydent Donald Trump do wczoraj ogłoszonej listy krajów, z których nie wolno przyjeżdżać do ...

Niemieccy agenci przechodzą z pracy stacjonarnej na mobilną

Ograniczenie kosztów to jeden z powodów, dla których część niemieckich agentów przeszła z tradycyjnego ...

Turystyka pielgrzymkowa jako biznes

Prezentacje miejsc kultu i szlaków religijnych pielgrzymek, spotkania i rozmowy handlowe towarzyszyły zakończonemu w ...