IGHP: Zachodniopomorskie ma nowego dyrektora

Agnieszka Maszner z Havet Hotel w Dźwirzynie została nową dyrektor regionalną Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w regionie zachodniopomorskim

Jak czytamy w komunikacie IGHP, Agnieszka Maszner jest związana z branżą hotelarską od 2012 roku. początkowo była księgową w spółce, która dzierżawiła od syndyka obiekt hotelowy w Dźwirzynie. Rok później uczestniczyła już jako członek zarządu zakupie obiektu od syndyka. Od grudnia 2016 roku jest prezesem i jednocześnie dyrektorem finansowym w Havet Hotel.

Angażuje się w liczne akcje charytatywne aktywujące młodzież z domów dziecka i współpracuje z lokalnymi ośrodkami pomocy społecznej, dając osobom niepełnosprawnym i potrzebującym zatrudnienie w hotelu.

Kilka dni temu Maszner objęła stanowisko dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w regionie zachodniopomorskim, zastępując na tym stanowisku Tomasza Waścińskiego. – Lubię podejmować zadania, które choć nie są proste, dają satysfakcję. Komunikacja wewnątrz środowiska decyduje o sukcesie i rozwoju branży i do takich relacji biznesowych będę starała się przekonać hotelarzy z Zachodniopomorskiego – mówi. – Nie mniej ważną rolą jest dialog z lokalnymi władzami i samorządami na temat rozwoju i ujmowania przez władze lokalne branży turystycznej w swoich strategiach.

Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 14 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach Izby i pozyskiwanie członków oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską – wyjaśnia komunikat IGHP.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Miliony na kontach szefów turystycznych potentatów

Prezesi Amadeusa, IAG, Lufthansy, Ryanaira i TUI to najlepiej zarabiający szefowie europejskich spółek związanych ...

Egipt wybiera prezydenta

Dziś początek wyborów prezydenckich w Egipcie. Wynik głosowania jest łatwy do przewidzenia, bo zdecydowanym ...

Katastrofa helikoptera turystycznego w Nowym Jorku

Pięć osób zginęło w katastrofie śmigłowca w Nowym Jorku. Maszyna z 6 osobami na ...

Śmiercionośna lawina we Francji

Holenderski snowboardzista zginął, a dwóch zaginęło wskutek zejścia wczoraj po południu lawiny w ośrodku ...

Wizz Air: Rezerwuj bilet teraz, paczkę dobierz później

Wizz Air wprowadza nową usługę dla podróżujących w większym gronie. Kupując „Elastycznego Towarzysza Podróży” ...

Holiday Inn Express w Jasionce w kolorach morza i wiosny

Stonowana morska kolorystyka z czerwonymi akcentami, orzeźwiające kolory wiosny i meble w kolorze wiązu ...