IGHP: Zachodniopomorskie ma nowego dyrektora

Agnieszka Maszner z Havet Hotel w Dźwirzynie została nową dyrektor regionalną Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w regionie zachodniopomorskim

Jak czytamy w komunikacie IGHP, Agnieszka Maszner jest związana z branżą hotelarską od 2012 roku. początkowo była księgową w spółce, która dzierżawiła od syndyka obiekt hotelowy w Dźwirzynie. Rok później uczestniczyła już jako członek zarządu zakupie obiektu od syndyka. Od grudnia 2016 roku jest prezesem i jednocześnie dyrektorem finansowym w Havet Hotel.

Angażuje się w liczne akcje charytatywne aktywujące młodzież z domów dziecka i współpracuje z lokalnymi ośrodkami pomocy społecznej, dając osobom niepełnosprawnym i potrzebującym zatrudnienie w hotelu.

Kilka dni temu Maszner objęła stanowisko dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w regionie zachodniopomorskim, zastępując na tym stanowisku Tomasza Waścińskiego. – Lubię podejmować zadania, które choć nie są proste, dają satysfakcję. Komunikacja wewnątrz środowiska decyduje o sukcesie i rozwoju branży i do takich relacji biznesowych będę starała się przekonać hotelarzy z Zachodniopomorskiego – mówi. – Nie mniej ważną rolą jest dialog z lokalnymi władzami i samorządami na temat rozwoju i ujmowania przez władze lokalne branży turystycznej w swoich strategiach.

Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 14 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach Izby i pozyskiwanie członków oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską – wyjaśnia komunikat IGHP.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Hertz złożył wniosek o upadłość

Koronawirus pokonał sieć wypożyczalni samochodów Hertz. Jego przedstawiciele poinformowali w piątek, że w sądzie ...

W hotelach przybędzie siedem tysięcy pokojów

W Warszawie liczba pokojów hotelowych wzrośnie do końca 2019 roku o 1,3 tysiąca. Ale ...

Niemieccy touroperatorzy z lepszym wynikiem

O 8,3 procent, do 27,5 miliarda euro, wzrosły przychody touroperatorów w Niemczech, Austrii i ...

LOT: Seul trafiony na 83 procent

Na rejsy Warszawy do Seulu jest większy popyt niż LOT zakładał. Dlatego linia lotnicza ...

Zagraniczni turyści doceniają Kraków

Santander i Grenada to najlepsze miasta na krótki wypad – wynika z badania hiszpańskiej ...

Rycerze z całej Europy stoczyli w Serbii Bitwę Narodów

Bitwa Narodów (Battle of the Nations), czyli mistrzostwa świata w walkach rycerskich federacji Historical ...