Travelist świętuje szóste urodziny

Materiały promocyjne

Przez sześć lat działalności serwis rezerwacyjny Travelist.pl zdobył ponad 5 milionów użytkowników i miejsce w pierwszej pięćsetce rankingu tysiąca najszybciej rozwijających się firm w Europie „Financial Timesa”

Travelist zadebiutował w 2013 roku. Specjalizuje się w oferowaniu w atrakcyjnych cenach pakietów pobytowych w hotelach i pensjonatach, zawierających oprócz noclegu także inne usługi, na przykład wyżywienie, zabiegi spa czy atrakcje turystyczne. Serwis współpracuje z ponad 1000 polskimi i zagranicznymi hotelami, w tym takich marek jak Mercure, Radisson czy Golden Tulip.

Tylko w pierwszym roku działalności Travelist zdobył 600 tysięcy użytkowników, dzisiaj ma ich ponad 5 milionów. Miesięcznie odnotowuje 4,4 miliona odsłon, 12,5 tysiąca rezerwacji i prawie 17 milionów złotych obrotu. – Pobyty w hotelach kupowane są średnio co 3 minuty – mówi dyrektor ds. sprzedaży i planowania w Travelist Agata Prosińska, cytowana w komunikacie spółki wydanym z okazji sześciolecia działalności.

Od 2014 roku Travelist należy do międzynarodowej firmy Secret Escapes, działającej w sferze turystyki online. W najnowszym rankingu (z marca tego roku) „Financial Timesa” tysiąca najszybciej rozwijających się firm w Europie zajmuje 389. miejsce, jako jedna z 22 polskich spółek.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Brazylia – zatonął statek i prom

W ciągu dwóch dni w Brazylii zatonął statek i prom i co najmniej 41 ...

Włochy: Turystyka najlepiej łączy się z jedzeniem

Nowy rząd włoski planuje przenieść turystykę z resortu kultury do resortu rolnictwa. Cel – ...

Krakowskie lotnisko docenione za obsługę

Nagrodę ASQ Awards 2016 przyznawaną przez Międzynarodową Radę Portów Lotniczych otrzymało krakowskie lotnisko. Wyróżnienie ...

Polacy na statku niewpuszczanym do portów

Wycieczkowiec Costa Fortuna z około 100 Polakami na pokładzie nie został wpuszczony do portów ...

Strajk generalny we włoskim transporcie

We Włoszech, podobnie jak w wielu innych krajach, w Dzień Kobiet związki zawodowe i ...

Złoty Certyfikat POT dla Żywego Muzeum Piernika

Dziesięć najlepszych produktów turystycznych i jeden wyjątkowy – nagrodzony Złotym Certyfikatem POT – zostało ...