Travelist świętuje szóste urodziny

Materiały promocyjne

Przez sześć lat działalności serwis rezerwacyjny Travelist.pl zdobył ponad 5 milionów użytkowników i miejsce w pierwszej pięćsetce rankingu tysiąca najszybciej rozwijających się firm w Europie „Financial Timesa”

Travelist zadebiutował w 2013 roku. Specjalizuje się w oferowaniu w atrakcyjnych cenach pakietów pobytowych w hotelach i pensjonatach, zawierających oprócz noclegu także inne usługi, na przykład wyżywienie, zabiegi spa czy atrakcje turystyczne. Serwis współpracuje z ponad 1000 polskimi i zagranicznymi hotelami, w tym takich marek jak Mercure, Radisson czy Golden Tulip.

Tylko w pierwszym roku działalności Travelist zdobył 600 tysięcy użytkowników, dzisiaj ma ich ponad 5 milionów. Miesięcznie odnotowuje 4,4 miliona odsłon, 12,5 tysiąca rezerwacji i prawie 17 milionów złotych obrotu. – Pobyty w hotelach kupowane są średnio co 3 minuty – mówi dyrektor ds. sprzedaży i planowania w Travelist Agata Prosińska, cytowana w komunikacie spółki wydanym z okazji sześciolecia działalności.

Od 2014 roku Travelist należy do międzynarodowej firmy Secret Escapes, działającej w sferze turystyki online. W najnowszym rankingu (z marca tego roku) „Financial Timesa” tysiąca najszybciej rozwijających się firm w Europie zajmuje 389. miejsce, jako jedna z 22 polskich spółek.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

DER Touristik poprawia wyniki

6,5 miliarda euro wyniósł w 2017 roku skumulowany obrót grupy spółek DER Touristik. Choć ...

Koronawirus – z Emirates podróżujesz najbezpieczniej

Emirates to najlepsze linie lotnicze na świecie pod względem bezpieczeństwa podróży w czasie pandemii ...

Więcej chętnych na wakacje w Polsce, ale to Grecja króluje

Choć zainteresowanie wypoczynkiem w Polsce zauważalnie wzrosło, to zdecydowana większość klientów Wakacji.pl uda się ...

Expedia partnerem strategicznym Thomasa Cooka

Wszystkie marki należące do Thomasa Cooka, w tym Neckermann Podróże, będą mogły niedługo korzystać ...

Latem ruszy samolot z Krakowa nad Morze Czarne

Od 22 maja do 26 października samolot linii lotniczej YanAir będzie latał z Krakowa ...

Hiszpania ma więcej prywatnych pokojów dla turystów niż hotelowych

Pierwszy raz w historii Hiszpanii liczba pokojów w prywatnych mieszkaniach wynajmowanych turystom jest większa ...