Nowy dyrektor hotelu lotniskowego w Krakowie

Materiały prasowe

Kaja Wachowska, dotychczasowy kierownik sprzedaży i marketingu w hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport, zastąpiła na stanowisku dyrektora tego obiektu Artura Trukawińskiego

Wachowska z branżą hotelarską związana jest od prawie dziesięciu lat – czytamy w komunikacie . Pracę rozpoczęła w 2008 roku jako koordynator sprzedaży w Hekon Hotele Ekonomiczne. Następnie w hotelu Novotel Kraków Centrum zajmowała stanowisko menedżera sprzedaży korporacyjnej. Karierę kontynuowała w Euro-Hotelach, gdzie odpowiadała za wyniki sprzedażowe dwóch obiektów należących do sieci Hilton Worldwide – DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center i Hampton by Hilton Kraków. W czerwcu 2016 rozpoczęła pracę w balickim Hilton Garden Inn Kraków Airport, gdzie kierowała działem sprzedaży i marketingu, odpowiadała za realizację planów sprzedażowych i wizerunek hotelu i restauracji L’Atmosphere.

Jako dyrektor generalny lotniskowego Hiltona będzie odpowiedzialna m.in. za umacnianie pozycji tego obiektu jako hotelu biznesowego i tworzenie „zespołu profesjonalistów z pasją do gościnności”. Objęcie funkcji dyrektora hotelu przez Wachowską „doskonale wpisuje się w nową strategię marki Hilton promującą kobiety #WomanAtHilton”.

Nowa dyrektor jest absolwentką kierunku administracja publiczna na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyła także studia podyplomowe w ramach współpracy z Grupą Hotelową Orbis „Top Talent Hotel Management Program” i „EMEA Focus Service GM & Sales Leader Program” realizowany przez sieć Hilton.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Przyszłość agentów to działanie w grupie

Agenci stacjonarni ciągle jeszcze mają przed sobą przyszłość, ale trzeba pamiętać, że także biura ...

Wakacje.pl zgarniają nagrody

Na koncie Wakacji.pl znalazły się trzy nowe wyróżnienia. Agent został uznany najpopularniejszą marką turystyczną, ...

Okazyjne ceny teraz to brak last minute latem

O ponad jedną trzecią spadły ceny wycieczek na lato w Wielkiej Brytanii. W ten ...

Czartery napędzają Modlin

W kwietniu Port Lotniczy Warszawa Modlin odnotował 2,9 procent wzrostu ruchu pasażerów w stosunku ...

Turyści wrócili do Egiptu

O 21 procent wzrosła w zeszłym roku liczba turystów w Egipcie – wynika z ...

Targi w Nadarzynie: Turystyka, kampery i jachty

Piątek był pierwszym dniem II Międzynarodowych Targów Turystycznych Word Travel Show w Nadarzynie pod ...