Nowy dyrektor hotelu lotniskowego w Krakowie

Materiały prasowe

Kaja Wachowska, dotychczasowy kierownik sprzedaży i marketingu w hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport, zastąpiła na stanowisku dyrektora tego obiektu Artura Trukawińskiego

Wachowska z branżą hotelarską związana jest od prawie dziesięciu lat – czytamy w komunikacie . Pracę rozpoczęła w 2008 roku jako koordynator sprzedaży w Hekon Hotele Ekonomiczne. Następnie w hotelu Novotel Kraków Centrum zajmowała stanowisko menedżera sprzedaży korporacyjnej. Karierę kontynuowała w Euro-Hotelach, gdzie odpowiadała za wyniki sprzedażowe dwóch obiektów należących do sieci Hilton Worldwide – DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center i Hampton by Hilton Kraków. W czerwcu 2016 rozpoczęła pracę w balickim Hilton Garden Inn Kraków Airport, gdzie kierowała działem sprzedaży i marketingu, odpowiadała za realizację planów sprzedażowych i wizerunek hotelu i restauracji L’Atmosphere.

Jako dyrektor generalny lotniskowego Hiltona będzie odpowiedzialna m.in. za umacnianie pozycji tego obiektu jako hotelu biznesowego i tworzenie „zespołu profesjonalistów z pasją do gościnności”. Objęcie funkcji dyrektora hotelu przez Wachowską „doskonale wpisuje się w nową strategię marki Hilton promującą kobiety #WomanAtHilton”.

Nowa dyrektor jest absolwentką kierunku administracja publiczna na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyła także studia podyplomowe w ramach współpracy z Grupą Hotelową Orbis „Top Talent Hotel Management Program” i „EMEA Focus Service GM & Sales Leader Program” realizowany przez sieć Hilton.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Anna Krupka nowym wiceministrem sportu i turystyki

Posłanka PiS Anna Krupka odebrała dzisiaj nominację na sekretarza stanu w Ministerstwie Sportu i ...

Udany sezon lotniska Szczecin-Goleniów

Port lotniczy Szczecin-Goleniów obsłużył w pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku 22 procent pasażerów więcej, ...

Przewozy Regionalne z pierwszym zyskiem od lat

Przewozy Regionalne, właściciel marki Polregio, osiągnęły w 2016 roku 51,2 miliona złotych zysku netto; ...

Nowe trasy FlixBusa

FlixBus uruchamia linię 1382 z Kudowy-Zdroju do Gdyni z przystankami między innymi we Wrocławiu, ...

Awaria systemu Ryanaira wywołała chaos na lotniskach

Tymczasowa awaria na stronie internetowej i aplikacji mobilnej Ryanaira spowodowała ogromny chaos i opóźnienia ...