Nowy dyrektor hotelu lotniskowego w Krakowie

Materiały prasowe

Kaja Wachowska, dotychczasowy kierownik sprzedaży i marketingu w hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport, zastąpiła na stanowisku dyrektora tego obiektu Artura Trukawińskiego

Wachowska z branżą hotelarską związana jest od prawie dziesięciu lat – czytamy w komunikacie . Pracę rozpoczęła w 2008 roku jako koordynator sprzedaży w Hekon Hotele Ekonomiczne. Następnie w hotelu Novotel Kraków Centrum zajmowała stanowisko menedżera sprzedaży korporacyjnej. Karierę kontynuowała w Euro-Hotelach, gdzie odpowiadała za wyniki sprzedażowe dwóch obiektów należących do sieci Hilton Worldwide – DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center i Hampton by Hilton Kraków. W czerwcu 2016 rozpoczęła pracę w balickim Hilton Garden Inn Kraków Airport, gdzie kierowała działem sprzedaży i marketingu, odpowiadała za realizację planów sprzedażowych i wizerunek hotelu i restauracji L’Atmosphere.

Jako dyrektor generalny lotniskowego Hiltona będzie odpowiedzialna m.in. za umacnianie pozycji tego obiektu jako hotelu biznesowego i tworzenie „zespołu profesjonalistów z pasją do gościnności”. Objęcie funkcji dyrektora hotelu przez Wachowską „doskonale wpisuje się w nową strategię marki Hilton promującą kobiety #WomanAtHilton”.

Nowa dyrektor jest absolwentką kierunku administracja publiczna na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyła także studia podyplomowe w ramach współpracy z Grupą Hotelową Orbis „Top Talent Hotel Management Program” i „EMEA Focus Service GM & Sales Leader Program” realizowany przez sieć Hilton.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Betlej: Turcja hamuje, Egipt dodaje gazu

Wyższe ceny wyjazdów do Turcji powodują, że wakacje w tym kraju sprzedają się ostatnio ...

Pięciu zabitych na lotnisku na Florydzie

Pięć osób zginęło, a osiem zostało rannych podczas strzelaniny, do której doszło na międzynarodowym ...

Ratingi 2017 – Liderzy zwiększają przewagę

Pięć największych biur podróży – Itaka, Rainbow, TUI, Grecos i Wezyr – zwiększa przewagę ...

Podlaskie referendum w sprawie lotniska – nieważne

Niedzielne referendum ws. budowy w województwie podlaskim regionalnego portu lotniczego jest nieważne, bo nie ...

Mniej turystów w greckich hotelach

Średnio o 24 procent spadło w pierwszym kwartale tego roku obłożenie w greckich hotelach ...

Turyści w Wilnie zapłacą podatek od poduszki

Jedno euro dziennie zapłacą od 1 lipca goście wileńskich hoteli i innych miejsc noclegowych ...