Polska Izba Turystyki zaprasza na TT Warsaw

materiały prasowe

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w jubileuszowej 25. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2017 – namawia prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski

Prezes Polskiej Izby Turystyki wystosował komunikat z okazji zbliżających się targów turystycznych TT Warsaw:

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w jubileuszowej 25. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2017, targów organizowanych przez wieloletniego, zasłużonego dla branży turystycznej członka PIT – firmę MT Targi Polska.

Ostatnie ćwierćwiecze to czas narodzin, dojrzewania i oszałamiającego sukcesu polskiego biznesu turystycznego. Gdy spojrzeć wstecz widać, jak długą przebyliśmy drogę, jak wiele się zmieniło i jak wysoki poziom osiągnęła polska branża turystyczna w tym krótkim czasie. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania, ogromnej pasji i wyjątkowości ludzi tworzących tę gałąź gospodarki. A ludzi tych zawsze spajały wspólne branżowe spotkania będące okazją do wymiany doświadczeń, poglądów i wizji rozwoju.

Takim miejscem dla branży od samego początku były targi TT Warsaw. Tegoroczna edycja będzie szczególna, zabierze nas bowiem w podróż w czasie. Powrót do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, jednej z pierwszych lokalizacji warszawskich targów, jest jednak nie tylko decyzją opartą na sentymencie do tego miejsca. Od dawna bowiem czekaliśmy na możliwość wzięcia udziału w dużej turystycznej imprezie targowej zlokalizowanej w samym sercu stolicy. W tym roku jest ku temu wyjątkowa okazja.

Jestem przekonany, że tegoroczna edycja TT Warsaw będzie wydarzeniem niezapomnianym. Świadczy o tym ogromne zainteresowanie wystawców, którzy coraz liczniej zapowiadają swój udział, przygotowując specjalne jubileuszowe atrakcje. Ekipa MT Targi Polska oraz jej partnerzy przygotowali również bogaty program branżowych wydarzeń towarzyszących. Już dziś widać, że kalendarz spotkań, wydarzeń, szkoleń i konferencji będzie podczas targów bardzo napięty.

Cieszę się, że Polska Izba Turystyki jak zwykle zagości na targach TT Warsaw jako jeden z wystawców. Nasza bliska współpraca z MT Targi Polska sięga początków tej imprezy targowej. Jeszcze raz zachęcam Państwa do uczestnictwa razem z nami w tegorocznej edycji, która – jak sądzę – zostanie na długo zapamiętana i będzie ciepło wspominana podczas kolejnych udanych targów TT Warsaw.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Ryterska Perła Południa – hotel w górach idealne miejsce na wyjazd o każdej porze roku

Beskid Sądecki to malownicze miejsce na południu Polski. Rejon ten jest jeszcze nieodkryty przed ...

Katastrofa autokaru na Tajwanie

Co najmniej 32 osoby zginęły w wypadku autokaru na Tajwanie. To najtragiczniejsza w skutkach ...

LOT wylatał 9 milionów pasażerów i zysk

Prawie 9 milionów pasażerów przewiozły w 2018 roku Polskie Linie Lotnicze LOT. Spółka zakończy ...

Wizz Air wzmocni rejsy z Ukrainy do Polski

Wizz Air planuje uruchomić z nowego portu, w Zaporożu na wschodzie Ukrainy, sześć połączeń, ...

Polska Organizacja Turystyczna wypromuje wieś za unijne pieniądze

Polska Organizacja Turystyczna dostała ponad 905 tysięcy złotych z funduszy unijnych na promocję turystyki ...

Bułgaria, Złote Piaski

Bułgaria zabiega o niemieckich turystów

Minister turystyki Bułgarii spotkała się w Niemczech z touroperatorami, by porozmawiać o ich planach ...