Prezes POT zaprasza na TT Warsaw

archiwum prywatne, Kinga Popiołek kip Kinga Popiołek

Bardzo dziękuję organizatorom za stworzenie tak wyjątkowego miejsca spotkań i zapewnienie unikatowego klimatu, który jest swoistym magnesem dla licznych gości i wystawców – opisuje prezes Polskiej Organizacji Turystycznej w zaproszeniu na TT Warsaw

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej dr Robert Andrzejczyk wystosował specjalny komunikat z okazji zbliżających się targów turystycznych TT Warsaw.

„Tegoroczna jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw jest wyjątkowa” – pisze Andrzejczyk. – „Już po raz 25. spotykamy się na jednym z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń branży turystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. W jubileuszowym 2017 roku to nasz kraj jest partnerem targów. Jestem przekonany, że pozwoli to na szczególne zaakcentowanie potencjału turystycznego naszej ojczyzny i podkreślenia jej piękna i różnorodności. A te walory – nie mam co do tego wątpliwości – zachwycą cały świat.”

W dalszej części komunikatu prezes POT dodaje:

„Podczas tegorocznej edycji targów odbędzie się też wręczenie najważniejszych nagród w polskiej turystyce. Polska Organizacja Turystyczna wręczy Certyfikaty najlepszym produktom turystycznym w czasie uroczystej gali w dniu 23 listopada. To przykład najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych, które mogą służyć za wizytówkę polskiej turystyki.

Bardzo dziękuję organizatorom za stworzenie tak wyjątkowego miejsca spotkań i zapewnienie unikatowego klimatu, który jest swoistym magnesem dla licznych gości i wystawców. Na koniec chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich do czynnego udziału w targach. Życzę wielu sukcesów wystawcom i niezapomnianych wrażeń zwiedzającym” – kończy prezes POT.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

W biurach podróży obiecujący start nowego roku

Początek roku w biurach podróży zaznaczył się wysokim wzrostem sprzedaży wyjazdów i trochę wyższymi ...

Kaliningrad daje darmowe wizy

Za darmo, bez wychodzenia z domu, o każdej porze – to największe zalety uzyskiwania ...

Polacy na szóstym miejscu w Izraelu

Szóste miejsce pod względem liczby turystów odwiedzających Izrael przypadło w zeszłym roku Polsce. – ...

Egipcjanie mają pracować w turystyce

Minister turystyki Egiptu Rania al-Maszat chce, aby co najmniej jedna osoba z każdej rodziny ...

Amerykanie wzmacniają ochronę kolei

Amerykańskie władze zapowiadają wzmocnienie kontroli bezpieczeństwa szlaków kolejowych. To odpowiedź na apele organizacji terrorystycznych ...

Urząd marszałkowski do turystów: Nie dać się zastraszyć hotelarzowi

Wczoraj przyjechało z wypoczynku około 500 klientów biura podróży Neckermann Polska. Dziś planowany jest ...