Prezes POT zaprasza na TT Warsaw

archiwum prywatne, Kinga Popiołek kip Kinga Popiołek

Bardzo dziękuję organizatorom za stworzenie tak wyjątkowego miejsca spotkań i zapewnienie unikatowego klimatu, który jest swoistym magnesem dla licznych gości i wystawców – opisuje prezes Polskiej Organizacji Turystycznej w zaproszeniu na TT Warsaw

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej dr Robert Andrzejczyk wystosował specjalny komunikat z okazji zbliżających się targów turystycznych TT Warsaw.

„Tegoroczna jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw jest wyjątkowa” – pisze Andrzejczyk. – „Już po raz 25. spotykamy się na jednym z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń branży turystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. W jubileuszowym 2017 roku to nasz kraj jest partnerem targów. Jestem przekonany, że pozwoli to na szczególne zaakcentowanie potencjału turystycznego naszej ojczyzny i podkreślenia jej piękna i różnorodności. A te walory – nie mam co do tego wątpliwości – zachwycą cały świat.”

W dalszej części komunikatu prezes POT dodaje:

„Podczas tegorocznej edycji targów odbędzie się też wręczenie najważniejszych nagród w polskiej turystyce. Polska Organizacja Turystyczna wręczy Certyfikaty najlepszym produktom turystycznym w czasie uroczystej gali w dniu 23 listopada. To przykład najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych, które mogą służyć za wizytówkę polskiej turystyki.

Bardzo dziękuję organizatorom za stworzenie tak wyjątkowego miejsca spotkań i zapewnienie unikatowego klimatu, który jest swoistym magnesem dla licznych gości i wystawców. Na koniec chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich do czynnego udziału w targach. Życzę wielu sukcesów wystawcom i niezapomnianych wrażeń zwiedzającym” – kończy prezes POT.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Północ Włoch „czerwoną strefą”. Lombardia zamknięta

Włoskie władze przygotowują dekret o całkowitym zamknięciu północy kraju – całej Lombardii z Mediolanem ...

Amadeus za dopłatą zamrozi cenę biletu

Amadeus inwestuje we Flyr, start-up umożliwiający podróżnym zablokowanie ceny biletów lotniczych przed ich rezerwacją ...

PIT pisze list do premiera. Chce rządowych pożyczek dla branży

Prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski ujawnił w komunikacie dla członków organizacji, że szykuje ...

Egipt: Kary dla natrętnych sprzedawców

Nawet 10 tysięcy funtów egipskich (2000 złotych) kary mogą zapłacić egipscy handlarze, którzy natrętnie ...

Szpikowski: Wiemy jak zwiększyć przepustowość Lotniska Chopina

Zamiast 38 startów i lądowań na godzinę, 50 takich operacji. Lotnisko Chopina opracowało program ...

Zielonogórskie lotnisko ze 176 procentami wzrostu

Lotnisko w Zielonej Górze odprawiło w listopadzie 2180 pasażerów, czyli o 176 procent więcej ...