Osiem krajów z jednym skipasem

Austria.info

Abonament na zjazdy ze stoków w ośmiu krajach, w tym w Polsce, to pomysł portugalskiej firmy Snowpass.com, która w przyszłym sezonie zimowym planuje wprowadzić Snowpass Card

Snowpass Card to projekt portugalskiej firmy technologicznej Snowpass.com, która chce stworzyć „największy karnet narciarski na świecie” – donosi portal HTS. W przyszłym sezonie zimowym (2019/2020) zaoferuje ona narciarzom skipas obejmujący osiem krajów: Szwajcarię, Austrię, Niemcy, Włochy, Francję, Hiszpanię, Andorę i Polskę.

Pierwsze 50 tysięcy kart firma sprzeda po 395 euro, później cena skoczy do 895 euro na sezon. Koszt karnetu dla dzieci urodzonych w latach 2007-2015 ma wynieść w okresie promocyjnym 345 euro, następnie 695 euro, a dla dzieci w wieku do trzech lat – 49 euro.

Uczestnicy programu będą mogli korzystać ze stoków w wymienionych krajach od 1 listopada tego roku do 25 kwietnia 2020 roku. Co ważne, karnet ma upoważniać do przejazdów przez 10 dni w każdym z krajów. Które konkretnie trasy zostaną uwzględnione w programie, okaże się w najbliższych miesiącach. Podobno podanie tej informacji wcześniej nie jest możliwe z uwagi na zapisy umowy handlowej.

Ośrodki, które przyłączą się do akcji, mogą dzięki niej pozyskać klientów, których prawdopodobnie nie skłoniłyby inaczej do przyjazdu, dla narciarzy to szansa, by pojeździć w nowych, nieznanych dotąd miejscach.

W pierwszym etapie projektu Snowpass.com prowadzić będzie kampanię informacyjną w mediach społecznościowych (wówczas będzie obowiązywać promocyjna cena karnetów), w drugim etapie ujawni, które regiony narciarskie wezmą udział w projekcie, w trzecim rozpocznie sprzedaż zarezerwowanych karnetów, a w czwartym dystrybucję w normalnej cenie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Ostatnie dni zgłaszania się do „weekendu za pół ceny”

Rejestracja w programie „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” została przedłużona do ...

Porty Lotnicze z rekordem

W 2018 roku Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” osiągnęło rekordowe przychody ze sprzedaży w wysokości ...

W Ryanairze kobiety upośledzone finansowo

Różnica w zarobkach kobiet i mężczyzn pracujących w Ryanairze w Wielkiej Brytanii wynosi 67 ...

Robert Andrzejczyk z aprobatą Rady POT

Rada Polskiej Organizacji Turystycznej zatwierdziła kandydaturę Roberta Andrzejczyka na prezesa POT Pół godziny wystarczyło ...

Karolina Warzybok prezesem Ecco Holiday

Dotychczasowa wiceprezes, Karolina Warzybok, przejęła funkcję prezesa biura podróży Ecco Holiday. Prezes Grzegorz Płókarz ...

Tylko LOT chce latać z Zielonej Góry

LOT jako jedyny złożył ofertę w przetargu na połączenia między Zieloną Górą a Warszawą. ...