Osiem krajów z jednym skipasem

Austria.info

Abonament na zjazdy ze stoków w ośmiu krajach, w tym w Polsce, to pomysł portugalskiej firmy Snowpass.com, która w przyszłym sezonie zimowym planuje wprowadzić Snowpass Card

Snowpass Card to projekt portugalskiej firmy technologicznej Snowpass.com, która chce stworzyć „największy karnet narciarski na świecie” – donosi portal HTS. W przyszłym sezonie zimowym (2019/2020) zaoferuje ona narciarzom skipas obejmujący osiem krajów: Szwajcarię, Austrię, Niemcy, Włochy, Francję, Hiszpanię, Andorę i Polskę.

Pierwsze 50 tysięcy kart firma sprzeda po 395 euro, później cena skoczy do 895 euro na sezon. Koszt karnetu dla dzieci urodzonych w latach 2007-2015 ma wynieść w okresie promocyjnym 345 euro, następnie 695 euro, a dla dzieci w wieku do trzech lat – 49 euro.

Uczestnicy programu będą mogli korzystać ze stoków w wymienionych krajach od 1 listopada tego roku do 25 kwietnia 2020 roku. Co ważne, karnet ma upoważniać do przejazdów przez 10 dni w każdym z krajów. Które konkretnie trasy zostaną uwzględnione w programie, okaże się w najbliższych miesiącach. Podobno podanie tej informacji wcześniej nie jest możliwe z uwagi na zapisy umowy handlowej.

Ośrodki, które przyłączą się do akcji, mogą dzięki niej pozyskać klientów, których prawdopodobnie nie skłoniłyby inaczej do przyjazdu, dla narciarzy to szansa, by pojeździć w nowych, nieznanych dotąd miejscach.

W pierwszym etapie projektu Snowpass.com prowadzić będzie kampanię informacyjną w mediach społecznościowych (wówczas będzie obowiązywać promocyjna cena karnetów), w drugim etapie ujawni, które regiony narciarskie wezmą udział w projekcie, w trzecim rozpocznie sprzedaż zarezerwowanych karnetów, a w czwartym dystrybucję w normalnej cenie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

LOT: Nasz boeing 737 Max znowu lata

Pierwszy po prawie dwuletniej przerwie boeing 737 Max LOT-u zabrał dzisiaj z Warszawy pasażerów ...

W Berlinie posypały się kary za nielegalny wynajem mieszkań

1,5 miliona euro to łączna kwota grzywien nałożonych w ciągu roku przez berlińskie urzędy ...

Net Holiday zmienia właściciela

Biuro podróży Net Holiday będzie miało nowego właściciela. Kto nim zostanie okaże się w ...

Straż turystyczna obroni Kraków przed gośćmi?

Powołania straży turystycznej, która zajmie się hamowaniem ekscesów pijanych turystów i czy monitorowaniem hałasu ...

Wrocławskie lotnisko na europejskim poziomie

Port Lotniczy Wrocław dostał certyfikat Unii Europejskiej, który potwierdza, że lotnisko spełnia najwyższe wymagania ...

Zaległe postojowe i ZUS dla touroperatorów uchwalone. Zapowiedź dalszej pomocy dla turystyki

Sejm uchwalił „zaległe” zwolnienie z ZUS i postojowe dla organizatorów turystyki. Kolejne narzędzia pomocy ...