Osiem krajów z jednym skipasem

Austria.info

Abonament na zjazdy ze stoków w ośmiu krajach, w tym w Polsce, to pomysł portugalskiej firmy Snowpass.com, która w przyszłym sezonie zimowym planuje wprowadzić Snowpass Card

Snowpass Card to projekt portugalskiej firmy technologicznej Snowpass.com, która chce stworzyć „największy karnet narciarski na świecie” – donosi portal HTS. W przyszłym sezonie zimowym (2019/2020) zaoferuje ona narciarzom skipas obejmujący osiem krajów: Szwajcarię, Austrię, Niemcy, Włochy, Francję, Hiszpanię, Andorę i Polskę.

Pierwsze 50 tysięcy kart firma sprzeda po 395 euro, później cena skoczy do 895 euro na sezon. Koszt karnetu dla dzieci urodzonych w latach 2007-2015 ma wynieść w okresie promocyjnym 345 euro, następnie 695 euro, a dla dzieci w wieku do trzech lat – 49 euro.

Uczestnicy programu będą mogli korzystać ze stoków w wymienionych krajach od 1 listopada tego roku do 25 kwietnia 2020 roku. Co ważne, karnet ma upoważniać do przejazdów przez 10 dni w każdym z krajów. Które konkretnie trasy zostaną uwzględnione w programie, okaże się w najbliższych miesiącach. Podobno podanie tej informacji wcześniej nie jest możliwe z uwagi na zapisy umowy handlowej.

Ośrodki, które przyłączą się do akcji, mogą dzięki niej pozyskać klientów, których prawdopodobnie nie skłoniłyby inaczej do przyjazdu, dla narciarzy to szansa, by pojeździć w nowych, nieznanych dotąd miejscach.

W pierwszym etapie projektu Snowpass.com prowadzić będzie kampanię informacyjną w mediach społecznościowych (wówczas będzie obowiązywać promocyjna cena karnetów), w drugim etapie ujawni, które regiony narciarskie wezmą udział w projekcie, w trzecim rozpocznie sprzedaż zarezerwowanych karnetów, a w czwartym dystrybucję w normalnej cenie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Booking.com wie czego trzeba turystom w 2019 roku

Autentyzm odwiedzanych miejsc, otwartość na inne kultury, poszanowanie dla środowiska naturalnego i praw ludzi, ...

Tunezja odzyskuje niemieckich klientów

25 tysięcy niemieckich turystów odwiedziło Tunezję w pierwszych czterech miesiącach tego roku. Choć to ...

Polska Organizacja Turystyczna szuka zdrowotnego EDEN-u

Kto zostanie kolejnym polskim EDEN-em w europejskim konkursie? Szanse mają obiekty i miejsca oferujące ...

Do Kazachstanu bez wizy

Kazachstan zniósł wizy dla obywateli kilkudziesięciu krajów świata, w tym dla Polaków. Decyzja rządu ...

Radisson Collection w Warszawie czeka na gości

Spółka Radisson Hospitality, należąca do grupy hotelowej Radisson Hotel Group, otworzyła pierwszy w Polsce ...

7 milionów turystów Itaki

Wrocławskie lotnisko obsłużyło dzisiaj 7-milionowego klienta biura podróży Itaka. Okazała się nim turystka z ...