POT nagrodzi turystyczne start-upy

fot. pot.gov.pl

Polska Organizacja Turystyczna szuka młodych firm technologicznych, które zrewolucjonizują branżę turystyczną. Najlepsi mogą liczyć na wsparcie rozwoju

Jak podaje Polska Organizacja Turystyczna, która jest organizatorem konkursu, celem rywalizacji jest przybliżenie przedsiębiorcom turystycznym najlepszych projektów technologicznych i nowych trendów w technologiach. Młodym firmom technologicznym konkurs ma zaś pomóc rozwinąć potencjał i odpowiedzieć na potrzeby branży turystycznej.

Start-upy będą mogły zgłaszać swoje produkty w dwóch kategoriach konkursowych: B2B i B2C. Ważne jest, aby zgłaszane rozwiązania były autorskie, przeznaczone dla turystów lub podmiotów branży turystycznej, by innowacyjnie wspierały ich rozwój i promocję lub ułatwiały zarządzanie procesami biznesowymi w turystyce.

– Po dużym sukcesie pierwszej edycji konkursu „New Tech – New Travel” znów nadszedł czas na poszukiwania kolejnych utalentowanych start-upów. Naszym celem jest odkrywanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie w turystyce i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych. Stawiamy na silną energię i kreatywność młodych polskich firm technologicznych szukających swojego miejsca na rynku – mówi cytowany w komunikacie prasowym prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

Konkurs rozpocznie się 30 listopada, a zgłoszenia będzie można przesyłać do 15 stycznia 2018 roku.

Na zwycięzców czekają nagrody: 2 bony na dofinansowanie wybranego przez laureata szkolenia lub egzaminu profesjonalisty o wartości 5 tys. złotych, kampania promocyjna on-line i prawo do prezentacji zwycięskiego produktu podczas ważnych turystycznych imprez.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Szykuje się Oktoberfest drogi, jak nigdy dotąd

Między 10,7 a 11,5 euro trzeba będzie w tym roku zapłacić za piwo na ...

Overtourism nie odstrasza turystów

Tłumy w wakacyjnych miejscach, głównie w miastach, nie odstraszają turystów. Ponad połowa z nich ...

Statkiem wycieczkowym na koniec świata

W tym roku wybór rejsów będzie wyjątkowo bogaty. Przebojem mają być rejsy na Grenlandię, ...

Traveldata: Końcówka lata na wysokim (cenowym) poziomie

Ceny wycieczek na październik wzrosły rok do roku we wszystkich biurach podróży. Ale rozrzut ...

TUI liderem turystyki wyjazdowej w Polsce

Mimo stagnacji na polskim rynku turystyki wyjazdowej, udało nam się urosnąć i zapewnić miejsce ...

Hotel MGallery by Sofitel powstanie we Wrocławiu

Wmurowano kamień węgielny pod hotel na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Pięciogwiazdkowy obiekt, który ma ...