Itaka uczci 30. urodziny na TT Warsaw

Archiwum prywatne, Filip Frydrykiewicz

Itaka została partnerem tegorocznych targów turystycznych TT Warsaw. Tam między innymi będzie świętować 30-lecie swojej działalności

W 26-letniej historii targów TT Warsaw nie zdarzyło się jeszcze, by ich partnerem został touroperator. Dla Itaki będzie to okazja do uczczenia 30-lecia działalności.

– 27. edycja TT Warsaw pokazuje, od ilu lat jesteśmy obecni na targach. Na początku celem była promocja oferty, pozyskanie najlepszych agentów i zagranicznych kontrahentów. Itaka rosła razem z targami – mówi wiceprezes Itaki Piotr Henicz, cytowany w komunikacie prasowym firmy MT Targi Polska, organizatora targów.

– TT Warsaw są obecnie postrzegane jako prestiżowe wydarzenie branżowe nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Itaka w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. Chcemy to mocno zaakcentować na targach, do czego z pewnością przyczyni się nasze partnerstwo – dodaje Henicz.

Czytaj też: „Itaka partnerem targów TT Warsaw 2019”.

– Po raz pierwszy partnerem TT Warsaw został touroperator. To ciekawa perspektywa, bo oferta Itaki jest bogata i różnorodna. Wysoko sobie cenię naszą wieloletnią współpracę i jestem głęboko przekonana, że to będzie wyjątkowa edycja i nasze wspólne turystyczne święto – zapowiada prezes MT Targi Polska Urszula Potęga.

Od 2009 roku Itaka jest niekwestionowanym liderem polskiej zorganizowanej turystyki wyjazdowej. Oferuje wypoczynek w prawie 100 miejscach na całym świecie. Inwestuje również w sieć sprzedaży, nowe technologie, spółki incomingowe (działają w Hiszpanii i Turcji, wkrótce zaczną działać w Grecji), a także biura podróży w Czechach, na Litwie i Łotwie.

27. targi TT Warsaw odbędą się od 21 do 23 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Więcej informacji na stronie www.ttwarsaw.pl.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Trzy firmy rządzą rezerwacjami hotelowymi

92 procent wynosi udział w europejskim rynku trzech firm pośredniczących w rezerwacji zakwaterowania. Największy ...

Niemcy: Hiszpania w górę, Turcja w dół

O 3 procent zwiększyła się – rok do roku – sprzedaż u niemieckich stacjonarnych ...

Donovaly na mapie połączeń Polskiego Busa

PolskiBus.com w ramach linii z Warszawy do Budapesztu, przez Radom, Kielce i Kraków, uruchamia ...

Robot i gogle na służbie u hotelarzy

Wirtualna rzeczywistość i sztuczna inteligencja wspomogą hotele w kontaktach z klientem – zapowiadają autorzy ...

Emirates wznawiają loty do dziewięciu miast

Od 21 maja dubajskie linie lotnicze znów będą regularnie latać do Londynu (Heathrow), Frankfurtu, ...

W biurach podróży Tunezja już dziesiąta

Odkąd biura podróży zaczęły sprzedawać wyjazdy na rok 2018, pozycja Tunezji mozolnie, ale systematycznie, ...