Coral Travel szkolił i bawił agentów turystycznych podczas Summer Fest 2024

Prawie 300 agentów turystycznych i przedstawiciele 55 hoteli z siedmiu krajów – tylu uczestników zgromadził letni festiwal “Coral Travel Poland - Summer Fest 2024”. Biuro podróży zorganizowało go 15 i 16 czerwca w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą.

Publikacja: 18.06.2024 18:20

Do Jachranki przyjechało prawie 300 agentów turystycznych z całej Polski

Do Jachranki przyjechało prawie 300 agentów turystycznych z całej Polski

Foto: Coral Travel Poland

Summer Fest, coroczna impreza Coral Travel Poland, z roku na rok nabiera coraz większego rozmachu, stając się prawdziwie letnim festiwalem z targami turystycznymi” - czytamy w podsumowaniu touroperatora. W tym roku w imprezie wzięli udział przedstawiciele 55 hoteli z Turcji, Egiptu, Tunezji, Grecji, Cypru, Bułgarii i Hiszpanii oraz prawie 300 agentów turystycznych z całej Polski. Impreza miała miejsce w Yacht Clubie Hotelu Warszawa i połączona była z piknikiem na świeżym powietrzu.

Na miejsce spotkania biuro podróży wybrało tereny Yacht Clubu Hotelu Warszawa nad Zalewem Zegrzyński

Na miejsce spotkania biuro podróży wybrało tereny Yacht Clubu Hotelu Warszawa nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą

Coral Travel Poland

Podczas gali touroperator zaprezentował nowe w swojej ofercie kierunki - Cypr i Teneryfę. Poza tym „koncepty produktowe” na lato 2024 - Coral Family Club i Elite Service, które mają być „odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów”.

Mówiono też o ofercie organizatora na zimę 2024/2025, w tym o pakietach osiągalnych w ramach dynamicznego pakietowania, czyli wyjazdach na Kubę, Malediwy, do Sri Lanki, Meksyku, na Mauritius, Seszele, do Indonezji i – to nowość – na Zanzibar.

Czytaj więcej

Coral Travel Poland: W tym roku zabierzemy do Turcji pół miliona turystów

- Stale poszerzamy działalność o nowe kierunki i usługi – wyjaśnia cytowany w komunikacie touroperatora zastępca dyrektora generalnego Coral Travel Poland Erdem Fidan. - Stajemy się operatorem, w ofercie którego nasi klienci i agenci znajdują wiele kierunków i produktów. Mamy za sobą bardzo silną grupę Coral Travel Group, dlatego potrafimy otworzyć znacznie więcej kierunków, ale wolimy robić to spokojnie, starannie się do tego przygotowując, uwzględniając dynamikę rynku i nasze możliwości, by zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie.

Zastępca dyrektora generalnego Coral Travel Poland Erdem Fidan zapewniał agentów turystytcznych, że

Zastępca dyrektora generalnego Coral Travel Poland Erdem Fidan zapewniał agentów turystytcznych, że jego firma ciągle poprawia jakość obsługi klientów

Coral Travel Poland

25 lat działania na polskim rynku i stabilna i profesjonalna struktura organizacyjna są potwierdzeniem, że odnieśliśmy sukces. Nasi pracownicy mają długi staż pracy i są ekspertami w swoich dziedzinach. Posiadamy także odpowiednią liczbę pracowników zmotywowanych do obsługiwania naszych agencji sprzedaży i klientów. To bardzo ważne elementy we współpracy z partnerami biznesowymi – dodaje Fidan.

Touroperator podzielił się z gośćmi wynikami badań satysfakcji klientów, w których jedną z najwyższych ocen, 4,8 punktu na 5, dostała ,,obsługa sprzedaży’’.

Czytaj więcej

Coral Travel Group chwali się wynikami i nagradza najlepsze hotele

- Zawsze wierzyliśmy w profesjonalizm właścicieli i pracowników biur podróży.Ci, z którymi współpracujemy są ekspertami w swojej dziedzinie. Od początku naszej działalności zadowolenie klientów i zapewnienie im udanych wakacji było dla nas jednym z najważniejszych celów. Chcemy, by postrzegali nas jako zaufanego, godnego polecenia organizatora wyjazdów i, żeby tak samo dobre zdanie mieli o naszych agentach. Wtedy grono zadowolonych, powracających klientów będzie rosło. Dzięki naszym doświadczonym pracownikom, starannie dobranym partnerom hotelowym i profesjonalnym, zadowolonym z wyników agencjom sprzedaży, osiągamy ten cel. W naszym badaniu satysfakcji klientów przeprowadzonym w pierwszej połowie 2024 roku wskaźnik rekomendacji dla Coral Travel wynosi prawie 90 procent. To dowód, że osiągnęliśmy założony poziom satysfakcji.

Zwieńczeniem Summer Fest był koncert Katarzyny Cerekwickiej.

Agenci turystyczni mogli porozmawiać z przedstawicielami 55 hoteli z siedmiu krajów

Agenci turystyczni mogli porozmawiać z przedstawicielami 55 hoteli z siedmiu krajów

Coral Travel Poland

Biura Podróży
Korekta cen w biurach podróży. Wakacje tanieją, a najbardziej te w Turcji
Materiał Promocyjny
Mity i fakty - Czy to prawda, że elektryczne auta palą się częściej niż spalinowe?
Biura Podróży
Rainbow sprzedał prawie 23 procent więcej wakacji. Najmocniej rośnie Tunezja
Biura Podróży
Wierzyciele upadłego giganta turystycznego dostaną pieniądze. Czekali pięć lat
Biura Podróży
Nasz raport. Samolotem na wakacje – tam dolecisz czarterem z Polski
Biura Podróży
Tydzień podwyżek w biurach podróży. Cena Grecji przebiła kolejną barierę
Biura Podróży
All inclusive, czyli ile Polacy są gotowi dopłacić do beztroskich wakacji?