Renata Kusznierska wprowadzi do Polski Selinę

ROL

Sieć hoteli Selina przygotowuje się do wejścia na polski rynek. Firma ma już dyrektor zarządzającą na Polskę – została nią Renata Kusznierska, menedżer z doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi

Renata Kusznierska będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie inwestorów i nieruchomości pod hotele Selina, a także budowę polskiego zespołu. W przyszłości będzie też sprawowała nadzór nad zarządzaniem polskimi obiektami pod marką Seliny – wyjaśnia firma w komunikacie.

Kusznierska ma 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, zwłaszcza nieruchomościami handlowymi. Pracowała na stanowiskach kierowniczych w DTZ Zadelhoff, Carrefour, Savills i Cushman & Wakefield. Oprócz zarządzania nieruchomościami oraz aktywami, była odpowiedzialna m.in. za doradztwo strategiczne, w tym doradztwo kapitałowe, a także pośrednictwo w najmie na rzecz wynajmujących.

– Dołączenie Renaty do naszego zespołu to ważny krok przybliżający nas do realizacji planów rozwoju Seliny w Polsce – mówi cytowany w komunikacie wiceprezes Seliny odpowiedzialny za rozwój firmy Steven Ohayon. – Jesteśmy przekonani, że jej wiedza i doświadczenie pomogą rozszerzać naszą działalność w sposób przemyślany, z odpowiednimi partnerami i nieruchomościami.

– Polska to dla nas bardzo obiecujący rynek – ma ogromny potencjał turystyczny, a ponadto dynamicznie rozwiją się tu start-upy. Na początku planowaliśmy wejście do trzech polskich miast, ale podróżując po kraju i rozmawiając z naszymi lokalnymi partnerami, odkryliśmy jeszcze więcej ciekawych miejsc. Obecnie prowadzimy rozmowy z inwestorami i właścicielami nieruchomości w pięciu miastach. Finalizujemy też proces zakładania polskiej spółki – dodaje Ohayon.

– Bardzo się cieszę, że dołączyłam do zespołu doświadczonych i pełnych pasji ludzi, z którymi będę wprowadzać do Polski markę Selina – mówi Kusznierska, cytowana w komunikacie. – Selina odpowiada na potrzeby współczesnych podróżnych w sposób kompleksowy, oferując możliwość wypoczynku, zabawy, poznawania nowych kultur, integracji z lokalnymi społecznościami oraz innymi podróżnymi, a także pracy zdalnej. Jestem przekonana, że będzie się cieszyć dużą popularnością, nie tylko wśród turystów z zagranicy, ale także wśród Polaków.

Selina Selina to marka hotelarska stworzona w 2015 roku z myślą o osobach, które „chcą zwiedzać świat bez ograniczeń i mieć możliwość pracy z każdego miejsca”. Łączy „styl i komfort hotelu butikowego z elementami charakterystycznymi dla życia towarzyskiego hosteli”.

Pod marką Selina działa 24 hoteli – w miastach, nad morzem i w dżungli, w ośmiu krajach Ameryki Łacińskiej. W 2018 roku marka planuje otwarcia hoteli w Ameryce Północnej iw Europie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

To będą drogie ferie. Najwięcej zapłaci Warszawa

Ceny noclegów w czasie ferii w niektórych miejscowościach już są większe od zeszłorocznych i ...

Touroperatorzy, zabezpieczcie prowizje agentów

Niemiecka organizacja branżowa VUSR żąda od touroperatorów, by zabezpieczali prowizje agentów poprzez zawieranie odpowiednich ...

Polscy touroperatorzy zapowiadają więcej pomysłów na zwiedzanie Niemiec

Nawiązaliśmy dziesiątki kontaktów, zebraliśmy wiele informacji praktycznych, a do tego odkryliśmy wiele ciekawych miejsc ...

LOT ma już embraery na loty do Londynu

LOT odebrał w Brazylii dwa z czterech zamówionych embraerów 190. Samoloty są już w ...

Ceny wiz do Egiptu wzrosną ponad dwukrotnie

Cena wizy wjazdowej do Egiptu ma od 1 marca wzrosnąć z 25 do 60 ...

Lato 2020 już w Oasisie

Kluby z animacjami dla dzieci pod nazwą Mini Klub Leon to nowość jaką na ...