Simple.erp zorganizuje pracę hoteli Qubus

Materiały promocyjne

Spółka Simple dostarczy i wdroży zintegrowany system informatyczny, który umożliwi całościowe zarządzanie w spółkach sieci Qubus Hotel. Wartość umowy wynosi ponad 1,2 miliona złotych

System Simple.erp umożliwia kompleksowe zarządzanie firmą: jej finansami, raportami, środkami trwałymi, zatrudnieniem (HR) i zasobami ludzkimi (HRM i HCM).

– Realizacja projektu i zastosowanie rozwiązania Simple zapewni integrację w jednym narzędziu informacji finansowo-zarządczych pochodzących z całej sieci hoteli, pracujących w różnych technologiach informatycznych. Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy ze spółką Simple ze względu na kompleksowe podejście do naszych potrzeb i oczekiwań. Zyskamy m.in. spójne narzędzie dla ponad 700 pracowników, które zautomatyzuje obsługę miękkich procesów kadrowych – opisuje, cytowany w komunikacie prasowym, Artur Hajduk, prezes Qubus Hotel Management.

W ramach umowy Simple przeprowadzi również analizę sytuacji firmy, dokona przeniesienia danych do nowego systemu, zapewni wsparcie techniczne i przeszkoli pracowników. Zakończenie projektu planowane jest w ciągu 12 miesięcy.

Sieć Qubus Hotel działa w Polsce od 1996 roku. Ma obiekty w 12 polskich miastach. Spółka Simple ma 30-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych w podmiotach publicznych i komercyjnych. Rok 2016 zakończyła z ponad trzema milionami złotych zysku.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Meininger otwiera pierwszy hotel w Polsce

Na polski rynek hotelarski wkroczył nowy gracz – niemiecka grupa Meininger Hotels podpisała umowę ...

Hilton zamyka hotele w Chinach

Z powodu epidemii koronawirusa amerykański Hilton, największa sieć hotelowa na świecie, zamknęła w Chinach ...

POT i MSZ wspólnie wypromują Polskę za granicą

Polska Organizacja Turystyczna zacieśnia współpracę z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. Władze resortu i organizacji podpisały ...

Betlej: Touroperatorzy w gęstniejącej mgle

Choć ten rok w turystyce wyjazdowej zapowiada się bardzo interesująco, o przebiegu sprzedaży ofert ...

Germania w tarapatach finansowych

20 milionów euro potrzebowała do 27 grudnia linia lotnicza Germania, żeby móc dalej działać. ...

Ryanair Holidays zniżkami zawalczy o klientów

Ryanair chce mocniej wejść w touroperatorkę. Jedną z głównych kart przetargowych mają być zniżki ...