Bydgoski Orzeł dołącza do sieci Focus

Materiały promocyjne

Z początkiem kwietnia polska sieć Focus Hotels, należąca do grupy kapitałowej Immobile, przejęła zarządzanie w Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy

Obiekt został wydzierżawiony przez Focus Hotels od spółki Immobile, która kupiła udziały Przedsiębiorstwa Hotelowego Majewicz, będącego wcześniejszym właścicielem hotelu. Przez cały czas transformacji hotel działał w normalnym trybie.

Hotel Pod Orłem znajduje się w zabytkowym budynku w centrum Bydgoszczy, przy ul. Gdańskiej 14, jego historia sięga początków XIX wieku. Był jednym z pierwszych hoteli w mieście. Obecnie, odrestaurowany i nowoczesny, ma standard 4 gwiazdek. Oferuje gościom 75 pokoi, restaurację i 5 sal konferencyjnych. Znajduje się w nim także bar, centrum fitness i sauna.

Hotel będzie działał pod marką Focus Premium, przewidzianą dla obiektów 4-gwiazdkowych, ale z szacunku do bogatej, 200-letniej historii, zostanie zachowana jego oryginalna nazwa. Obiekt będzie funkcjonować jako Focus Premium Pod Orłem.

Focus Hotels SA prowadzi siedem hoteli w Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Łodzi i Chorzowie, a kolejne trzy inwestycje hotelowe w Sopocie, Białymstoku oraz Lublinie są w trakcie realizacji. Obiekty prowadzone są pod markami Focus i Focus Premium.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Wielkie Muzeum Egipskie dopiero za rok

Wielkie Muzeum Egipskie, które powstaje w Gizie, ma być otwarte w 2020 roku. Znajdzie ...

Zell am See - Kaprun

Ferie z biurem podróży raczej na plaży niż na stoku

W ferie ponad połowa klientów biur podróży wypoczywać będzie w Egipcie, na Wyspach Kanaryjskich ...

Tunezja nie dla Emirates

Tunezja zawiesiła wszystkie loty linii lotniczej Emirates do Tunisu, po tym jak w ubiegłym ...

Chorwacja z konkursem na idealne wakacje

„Epic Week” to nowa kampania reklamowa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej. Zachęca turystów z całego świata ...

Thomas Cook zadowolony z trzeciego kwartału

Lepsze wyniki linii lotniczej Thomasa Cooka pozwoliły zmniejszyć spadek zainteresowania wycieczkami zorganizowanymi. Niższa sprzedaż ...

Prezes Wizz Aira: Nie będę współpracował z LOT-em

Nie mam pewności, czy polski przewoźnik przetrwa, i bardzo wątpię, czy utrzyma połączenia z ...