Sun & Fun: Rezerwujesz teraz, potem zmieniasz, ile chcesz

Fot. materiały prasowe

Biuro podróży Sun & Fun Holidays uruchomiło przedsprzedaż na lato przyszłego roku, na początek wystawiło swoje flagowe hotele w Tunezji, Bułgarii, Turcji i Egipcie.

Nowy sezon obejmie wyloty od 1 maja do 31 października 2021. Na początek proponuje rezerwowanie miejsc w najchętniej wybieranych dotąd przez klientów hotelach. Położone są one w Tunezji kontynentalnej i na Dżerbie, w Bułgarii (przeloty do Warny i Burgas), na Riwierze Tureckiej, a także w Egipcie (Hurghada i Marsa Alam).

CZYTAJ TEŻ: Sun & Fun reaktywuje Egipt. Zapłaci za testy i ubezpieczenie

Jak zaznacza touroperator w komunikacie, są to przede wszystkim obiekty oferowane na wyłączność, dostępne tylko u niego. Na przykład sieci hotelowe Sunrise w Egipcie i Caribbean w Tunezji. Zapowiada, że sukcesywnie do listopada będzie wprowadzał do systemów rezerwacyjnych kolejne obiekty.

W sezonie lato 2021 zamierza latać bezpośrednio czarterami z Katowic, Warszawy, Wrocławia i Poznania.

„Swoją ofertę Sun & Fun Holidays kieruje do osób szukających dobrze zorganizowanych wakacji z opieką polskojęzycznych rezydentów. To wypoczynek w wyselekcjanowanych hotelach z urozmaiconym pakietem all inclusive, dostępem do aquaparków, czy też z bogatym programem aktywności. Podobnie jak w poprzednich sezonach, wizytówką Sun & Fun Holidays będą kluby z polskimi animatorami dla dzieci i dorosłych: Croco Club i Blue Club, które touroperator zaoferuje na wszystkich kierunkach” – czytamy w komunikacie.

ZOBACZ TEŻ: Betlej: Przed biurami podróży trudne lato 2021

W ramach „pakietu First Call” obiecuje zapewnić klientom elastyczne warunki rezerwacji. – Polacy pragną podróżować i nie chcą rezygnować z wakacji za granicą z powodu pandemii – mówi cytowany w komunikacie dyrektor generalny Sun & Fun Holidays Semir Hamouda. – Ci, którzy zdecydowali się na wyjazd w tym roku, wrócili zadowoleni i zaskoczeni dbałością o procedury sanitarne i bezpieczeństwa, które w takich krajach jak Egipt czy Tunezja są bardzo przestrzegane. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w obecnej sytuacji planowanie podróży może być utrudnione, stąd też tak wiele udogodnień w naszej ofercie, które mają zapewnić klientom spokojny wyjazd, a także pełną ochronę na wypadek konieczności zmiany planów – dodaje.

Do 30 dni przed wylotem klienci mogą bez dodatkowego kosztu zmieniać swoją rezerwację. Przy tym biuro podróży nie ogranicza liczby takich zmian – można zmienić zarówno termin wylotu, kraj jak i hotel, do którego chce się jechać.

Każdemu biuro podróży zapewnia też rozszerzone ubezpieczenie, zawierające m.in. pokrycie kosztów leczenia i transportu „powstałych na skutek pandemii choroby zakaźnej”.

Przewidziano też sytuację, w której klient nie zostanie wpuszczony do samolotu z powodu objawów covid-19 lub zostanie poddany obowiązkowej kwarantannie przed podróżą. Wyjazd nie przepadnie – będzie to powód do zmiany przez niego i towarzyszące mu osoby termin podróży.

Zaliczkę biuro podróży wyznaczyło na 10 procent, resztę kwoty turysta będzie mógł uregulować dopiero 30 dni przed wylotem.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Czy Malta nie izoluje się nadmiernie? Bruksela żąda wyjaśnień

Komisja Europejska podejrzewa, że nowe przepisy wjazdowe ustanowione przez Maltę mogą być dyskryminujące wobec ...

Trzęsienie ziemi w Meksyku. 49 zabitych

Co najmniej 49 osób zginęło w trzęsieniu ziemi w Meksyku. W wielu budynkach w ...

Rzecznik MŚP Adam Abramowicz

Rzecznik MŚP: Najmniejsi przewoźnicy mogą już zabierać komplet pasażerów

Po interwencji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców uchylono ograniczenie liczby pasażerów w pojazdach najmniejszych ...

Sto tysięcy Chińczyków zwiedzało Polskę

We wrześniu wjechał do Polski stutysięczny w tym roku turysta z Chin. Tym samym, ...

Debata: Jaka Polska Organizacja Turystyczna, jaka polska turystyka?

Lasek: Widziałbym POT jako instytucję rozwoju regionalnego, która wspiera inicjatywy lokalne, regionalne i międzyregionalne ...

Turystyka szkoli się na wypadek terroryzmu

Jak postępować w kraju i za granicą w wypadku wystąpienia zamachu terrorystycznego? Odpowiedzi na ...