Chorwacja z konkursem na idealne wakacje

Materiały promocyjne

„Epic Week” to nowa kampania reklamowa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej. Zachęca turystów z całego świata do przedstawienia pomysłów na idealne wakacje i spędzenia ich właśnie w Chorwacji

Bez względu na to, czy chce się żeglować, zwiedzając parki narodowe, szybować, zbierać trufle, przytulać do najwyższego dębu w Europie czy odwiedzić najmniejsze miasteczko na świecie, wszystkie te rzeczy można zrobić w Chorwacji – przekonuje Chorwacja Wspólnota Turystyczna.

Od 19 do 30 kwietnia turyści z całego świata mogą zgłaszać pomysły na swoje wymarzone wakacje, wybierając siedem ze 101 propozycji na spędzanie wolnego czasu w Chorwacji. Swój udział w konkursie można zgłaszać na stronie Epic Week, ale konieczna jest też aktywność na Facebooku lub Twitterze. Bo to właśnie ci, którzy zdobędą dla swojego programu wycieczki największą liczbę polubień, zostaną zakwalifikowani do finału. W ostatnim etapie każdy będzie musiał opisać, dlaczego to właśnie on powinien wygrać wakacje w Chorwacji, a jury wybierze zwycięzcę na podstawie opisu z najbardziej przekonującymi argumentami.

Do listy wybieranych atrakcji uczestnicy mogą dodawać miejsca, zabytki i miasta, które chcieliby odwiedzić, a także przeżycia i potrawy, których chcieliby doświadczyć i spróbować, by stworzyć niezapomniane wspomnienia z wycieczki do tego kraju.

Zwycięzca rywalizacji otrzyma tydzień wymarzonych wakacji w Chorwacji: wycieczkę all-inclusive dla dwóch osób do miejsc i z atrakcjami wskazanymi na liście zgłoszonej do konkursu.

Konkurs „Epic week”, w ramach kampanii promocyjnej Croatia Feeds, zintegrowany jest z platformami cyfrowymi na prawie 20 rynkach oraz z działaniami marketingowymi na 12 rynkach. Więcej informacji o konkursie znajduje się na profilu facebookowym Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej oraz na stronie Epic Week.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

TUI planuje podnieść kapitał

Grupa TUI chce pozyskać od akcjonariuszy od 700 milionów do 1 miliarda euro. W ...

Turystyka masowa to wyzwanie dla świata

Jak radzić sobie z zatłoczonymi miastami i czy turystów może być zbyt wielu? – ...

Zysk TUI zgodny z planem

10 procent zysku operacyjnego ma osiągnąć Grupa TUI na koniec roku rozliczeniowego 2016/2017 – ...

Prezes Wakacji.pl: Jesteśmy odpowiedzialnym partnerem

Połączone Wakacje.pl i My Travel zamierzają powiększyć jeszcze swoją sieć, tak by liczyła ona ...

Francuski sąd: Ryanair omija prawo pracy

Francuski wymiar sprawiedliwości postawił irlandzkiemu Ryanairowi zarzuty „ukrywania pracy i potajemnego zatrudniania personelu pokładowego” ...

Remonty osłabią pociąg do kolei

W I półroczu tego roku kolej przewiozła najwięcej od dziesięciu lat pasażerów. Jednak kolejne ...