Holiday Inn Express w Jasionce już otwarty

Polski Holding Hotelowy otworzył dziś swój dziewiąty hotel – trzygwiazdkowy Holiday Inn Express Rzeszów Airport koło lotniska w Jasionce.

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport o standardzie trzech gwiazdek ma 120 pokojów, restaurację i dwie sale konferencyjne. Jak zapewnia w komunikacie jego właściciel, Polski Holding Hotelowy (PHH), jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tej klasy w Europie. Goście mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wspólnej przestrzeni, która sprzyja integracji.

Zobacz: „Holiday Inn Express w Jasionce w kolorach morza i wiosny”.

W korytarzach, windach, miejscach przeznaczonych do odpoczynku, konsumpcji i pracy projektanci zastosowali tę samą kolorystykę i miękkie mozaiki na ścianach tłumiące dźwięki. W pokojach dominują beż i biel z ciemnobłękitnymi i pomarańczowymi akcentami. Elewacja budynku w 30 procentach została wykonana ze szkła. Zdobią ją glify okienne w kolorach marki – niebieskim i zielonym. Podcięcie hotelu na parterze ma stwarzać efekt głębi i przytulnego wnętrza. Na zewnątrz, w zieleni, stoją betonowo-drewniane ławki.

– Holiday Inn Express otworzył się w idealnym dla nas czasie – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej z okazji otwarcia hotelu prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka Adam Hamryszczak, cytowany w komunikacie. – Z każdym rokiem lotnisko obsługuje coraz więcej pasażerów i otwiera coraz więcej międzynarodowych połączeń, co wiąże się z dodatkowym zapotrzebowaniem na zaplecze noclegowe – dodawał.

Ekonomiczna marka Holiday Inn Express, należąca do grupy hotelowej InterContinental, powstała „w odpowiedzi na potrzeby ludzi biznesu wychowanych w świecie nowych technologii”. Podrzeszowski obiekt ma służyć przede wszystkim pasażerom, załogom, pracownikom lotniska, klientom pobliskiego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego G2A Arena, klientom i pracownikom firm ulokowanych w pobliżu lotniska.

Czytaj także: „InterContinental zapowiada nowy Holiday Inn Express we Wrocławiu”.

Holiday Inn Express Rzeszów Airport jest dziewiątym hotelem Polskiego Holdingu Hotelowego (pozostałe znajdują się w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Międzyzdrojach i na Półwyspie Helskim). W tym roku ma się otworzyć jeszcze jeden – Moxy Poznań Airport. Niebawem PHH przejmie udziały w spółkach AMW Hotele, Gliwicka Agencja Turystyczna, Hotele Olsztyn i Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych, dzięki czemu w jego posiadaniu znajdzie się łącznie 30 hoteli.

Zobacz też: „Cristescu na czele hoteli należących do wojska”.

Mogą Ci się również spodobać

Wirtualna podróż w rzymskich Termach Karakalli

Wyjątkowa podróż w czasie czeka na zwiedzających rzymskie Termy Karakalli. Każdy może otrzymać tam ...

Ryanair – 12 tras na otwarcie bazy w Katowicach

Ryanair ogłosił dzisiaj otworzenie bazy w Katowicach. Będzie tu trzymał na stałe dwa samoloty. ...

Kilkadziesiąt ofiar katastrofy autokaru w Tunezji

22 osoby zginęły, a 21 zostało rannych w wypadku autobusu na północy Tunezji. Jak ...

Grupa eSky poszukuje inwestora finansowego

Pierwsza połowa 2018 roku sprzyjała rozwojowi Grupy eSky. Polska spółka technologiczna z branży turystycznej ...

PIT wzywa do objęcia ochroną klientów linii lotniczych

Organizacja skupiająca europejskich touroperatorów ECTAA postuluje wprowadzenie zabezpieczeń dla klientów od upadłości linii lotniczych. ...

TUI chce więcej zarabiać na wycieczkach fakultatywnych

4,4 procent więcej klientów i o 9,1 procent większe przychody niż rok temu – ...