Holiday Inn Express w Jasionce już otwarty

Polski Holding Hotelowy otworzył dziś swój dziewiąty hotel – trzygwiazdkowy Holiday Inn Express Rzeszów Airport koło lotniska w Jasionce.

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport o standardzie trzech gwiazdek ma 120 pokojów, restaurację i dwie sale konferencyjne. Jak zapewnia w komunikacie jego właściciel, Polski Holding Hotelowy (PHH), jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tej klasy w Europie. Goście mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wspólnej przestrzeni, która sprzyja integracji.

Zobacz: „Holiday Inn Express w Jasionce w kolorach morza i wiosny”.

W korytarzach, windach, miejscach przeznaczonych do odpoczynku, konsumpcji i pracy projektanci zastosowali tę samą kolorystykę i miękkie mozaiki na ścianach tłumiące dźwięki. W pokojach dominują beż i biel z ciemnobłękitnymi i pomarańczowymi akcentami. Elewacja budynku w 30 procentach została wykonana ze szkła. Zdobią ją glify okienne w kolorach marki – niebieskim i zielonym. Podcięcie hotelu na parterze ma stwarzać efekt głębi i przytulnego wnętrza. Na zewnątrz, w zieleni, stoją betonowo-drewniane ławki.

– Holiday Inn Express otworzył się w idealnym dla nas czasie – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej z okazji otwarcia hotelu prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka Adam Hamryszczak, cytowany w komunikacie. – Z każdym rokiem lotnisko obsługuje coraz więcej pasażerów i otwiera coraz więcej międzynarodowych połączeń, co wiąże się z dodatkowym zapotrzebowaniem na zaplecze noclegowe – dodawał.

Ekonomiczna marka Holiday Inn Express, należąca do grupy hotelowej InterContinental, powstała „w odpowiedzi na potrzeby ludzi biznesu wychowanych w świecie nowych technologii”. Podrzeszowski obiekt ma służyć przede wszystkim pasażerom, załogom, pracownikom lotniska, klientom pobliskiego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego G2A Arena, klientom i pracownikom firm ulokowanych w pobliżu lotniska.

Czytaj także: „InterContinental zapowiada nowy Holiday Inn Express we Wrocławiu”.

Holiday Inn Express Rzeszów Airport jest dziewiątym hotelem Polskiego Holdingu Hotelowego (pozostałe znajdują się w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Międzyzdrojach i na Półwyspie Helskim). W tym roku ma się otworzyć jeszcze jeden – Moxy Poznań Airport. Niebawem PHH przejmie udziały w spółkach AMW Hotele, Gliwicka Agencja Turystyczna, Hotele Olsztyn i Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych, dzięki czemu w jego posiadaniu znajdzie się łącznie 30 hoteli.

Zobacz też: „Cristescu na czele hoteli należących do wojska”.

Mogą Ci się również spodobać

EasyJet powoła nową linię lotniczą w Austrii

Brytyjska linia lotnicza EasyJet zapowiedziała powołanie spółki córki EasyJet Europe z siedzibą w stolicy ...

Betlej: TUI obniża wartość konkurentów

Prawdopodobnie plan ekspansji biura podróży TUI Poland zakłada odbieranie klientów konkurencyjnym biurom podróży. Dlatego ...

Koronawirus: Pozew zbiorowy za narażenie zdrowia na nartach

Z powodu zbyt późnej reakcji władz Tyrolu kilkuset turystów mogło się tam zarazić koronawirusem, ...

Cook’s Club w Bułgarii – design, drinki i didżeje

W otwarciu hotelu Cook’s Club Sunny Beach w Słonecznym Brzegu, które odbyło się 10 ...

Mateusz Popiołek wzmocnił zespół Net Holiday

Mateusz Popiołek, menedżer pracujący ostatnio w Londynie dla brytyjskiego TUI, został dyrektorem do spraw ...

Na wsi najlepiej – rusza druga odsłona konkursu

Do 20 lipca Polska Organizacja Turystyczna czeka na zgłoszenia do konkursu „Na wsi najlepiej ...