Nowy ibis Styles w Krakowie zrelaksuje gości

Fot. materiały prasowe

Ibisa Styles przy ulicy Mogilskiej, drugi obiekt tej marki w Krakowie, wyróżniać będzie strefa gastronomiczno-relaksowa Chill. Obiekt ma się otworzyć w czwartym kwartale 2021 roku.

Grupa Accor, do której należy marka ibis Syles, podpisała umowę o zarządzanie obiektem z firmą deweloperską UBM Development, o czym powiadamia w komunikacie.

Hotel, który powstaje przy ulicy Mogilskiej, 2,3 kilometra od Rynku Głównego, będzie miał 259 pokojów, restaurację i podziemny parking. To już drugi, po otwartym jesienią zeszłego roku ibisie Styles Santorini, krakowski hotel tej marki. Pierwszych gości ma przyjąć w czwartym kwartale 2021 roku.

ZOBACZ: Kwiatowy ibis Styles otworzył się w Krakowie

Jak czytamy w komunikacie, hotel zaoferuje gościom „zupełnie nowy koncept gastronomiczny Chill” (ang. zrelaksować się, wyluzować). To połączenie kawiarni serwującej kawę przygotowaną przez „mistrzów sztuki baristycznej” i świeże wypieki, z barem piwnym i pizzerią, może też służyć za miejsce do pracy. Hasło przewodnie tego przybytku brzmi „Spokój to stan umysłu”.

– Zdecydowaliśmy się podpisać umowę z Grupą Accor, ponieważ wierzymy, że marka ibis Styles jest doskonale rozpoznawalna w Polsce i zapewnia gościom bardzo dobry standard. Wiemy, że w Krakowie brakuje dużych obiektów hotelowych ze średniej półki, zwłaszcza działających pod międzynarodowymi markami – mówi dyrektor UBM Hotels, Rudolf Grossmayer, cytowany w komunikacie.

–  Jako pierwsi w Polsce wprowadzimy nowy koncept gastronomiczny Accoru, Chill, który działa już w Wielkiej Brytanii. Liczymy, że ciekawa architektura wnętrz i niezobowiązująca atmosfera sprawią, że hotel będzie miejscem spotkań nie tylko gości hotelowych, ale też lokalnej społeczności – dodaje Grossmayer.

– Strategia rozwoju Grupy Accor w Polsce i Europie Wschodniej zakłada dynamiczny rozwój marki ibis Styles. Jesteśmy dumni, że UBM Development wybrał Accor do zarządzania tym doskonale położonym hotelem w Krakowie. Tym bardziej, że będzie to już nasz drugi wspólnie realizowany projekt w Polsce – mówi dyrektor ds. rozwoju Grupy Accor w Polsce, Jacek Stasikowski.

CZYTAJ: Ruszyła budowa Mercure’a Katowice City Center

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

System posłucha klienta i doradzi agentowi

Amadeus pracuje nad systemem, który będzie analizował zachowania klientów i na tej podstawie dobierał ...

Lotnisko Chopina z nową wyszukiwarką lotów

Od czerwca podróżni odlatujący z Lotniska Chopina mogą korzystać z nowej wyszukiwarki lotów na ...

Booking.com rozwija sprzedaż przejazdów

Transport lądowy to rodzaj usług turystycznych niewykorzystany dotychczas przez platformy rezerwacyjne. Booking.com już się ...

Hilton: Przywrócimy Saskiemu świetność

Hilton unowocześni hotel Saski w Krakowie i włączy go do sieci Curio Collection by ...

Upadki linii lotniczych to szansa dla TUIfly

Grupa TUI planuje powiększyć flotę samolotów, by wykorzystać szansę, jaka pojawiła się na rynku ...

Szefowie TUI kupują akcje firmy

Prawie po milion euro wydali na akcje Grupy TUI jej prezes Friedrich Joussen i ...