Accor szykuje hotel w stolicy Łotwy

Fot. materiały prasowe

Mieszczący się w zabytkowym budynku hotel ma się otworzyć w październiku, a po renowacji przyjąć należącą do Accoru markę Tribe.

Hotel znajduje się w centrum Rygi i zajmuje zabytkowy budynek z początku zeszłego stulecia, który wyróżnia się wyjątkową architekturą, kunsztownymi dekoracjami i artystycznymi płytkami w przestrzeniach wspólnych – informuje Accor w komunikacie. Otworzy się już w październiku, a po renowacji, która ma się zakończyć w 2022 roku, będzie działał po marką Tribe.

Fot. materiały prasowe

Hotel ma 83 pokoje, restaurację, bar, saunę, sale konferencyjne i parking. Inwestorem jest luksemburski holding Financière le Rachinel Sàrl, wieloletni partner Grupy Accor, zarządzający kilkoma hotelami między innymi w Szwajcarii, Portugalii i na Węgrzech.

CZYTAJ TEŻ: Marka hotelowa Tribe wkracza do Europy

W ciągu najbliższych pięciu lat Accor chce otworzyć ponad 50 hoteli marki Tribe na całym świecie, w dalszej przyszłości ma ich powstać w sumie 150. „Tribe to alternatywna marka lifestylowa, która dzięki wyrazistemu charakterowi zrywa z wizerunkiem tradycyjnych hoteli” – czytamy w komunikacie. Jednym z wyróżników hoteli Tribe są „wielofunkcyjne miejsca, które zachęcają do interakcji, a jednocześnie sprawiają, że każdy poczuje się jak w domu”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Klienci cenią stacjonarne biura turystyczne

Niemieccy turyści są bardziej zadowoleni z usług stacjonarnych agentów niż internetowych – wynika z ...

Hurghada otwiera się na niepełnosprawnych gości

W Hurghadzie powstanie kompleks turystyczny dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – informuje magazyn „Egypt ...

Ukraińskie linie lotnicze tną rozkład lotów

Ukraine International Airlines zmniejszyły liczbę połączeń w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i wprowadzeniem ...

Traveldata: Przecen w biurach podróży ciąg dalszy

Dwudziesty drugi tydzień z rzędu cena paliwa lotniczego i relacja złotego wobec dolara i ...

Wielka Brytania skreśla Portugalię z listy krajów bezpiecznych dla podróżnych

Rząd Wielkiej Brytanii zaostrza zasady wjazdu do kraju. Z listy państw, z których można ...

Statek z zarażonymi wypuszcza pasażerów w Kalifornii

Statek wycieczkowy The Grand Princess, który przez kilka dni stał u wybrzeży Kalifornii, przypłynął ...