Jarosław Nowak prezesem Elbestu Hotels

Jarosław Nowak objął stanowisko prezesa zarządu ogólnopolskiej sieci hoteli Elbest Hotels.

Do Elbest Hotels należą: Hotel Krynica**** w Krynicy-Zdrój, Hotel Wolin*** w Międzyzdrojach, Hotel Solina*** w Myczkowcach k. Soliny, Hotel Wodnik*** w Słoku k. Bełchatowa, Hotel Sport*** w Bełchatowie, Hotel Rychło*** w Bogatyni, Dom Wypoczynkowy Bełchatów w Szklarskiej Porębie, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Złoty Sen w Złotnikach Lubańskich, Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna k. Bełchatowa, Centrum Szkolenia i Rekreacji Krasnobród w Krasnobrodzie.

Łącznie w 10 obiektach jest prawie 1900 miejsc noclegowych i ponad 2500 miejsc konferencyjnych. Elbest Hotels to zarówno nieduże obiekty rodzinne jak i duże ośrodki o zróżnicowanym standardzie – czytamy w komunikacie spółki.

Jak podaje spółka w komunikacie, Jarosław Nowak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Stosunków Międzynarodowych tej uczelni. Od połowy lat 90, był m.in. udziałowcem, właścicielem i prezesem kilku firm krajowych, a od 2010 roku również zagranicznych, m. in. w Federacji Rosyjskiej i Kazachstanie. W latach 1998-1999 jako doradca prezesa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki współtworzył Polską Organizację Turystyczną, a następnie, do 2003 roku, był dyrektorem biura POT w Nowym Jorku. Po powrocie do kraju był dyrektorem Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Miasta Łodzi, gdzie m. in. inicjował powołanie Łódzkiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. W latach 2006-2007 był Komisarzem Roku Polskiego w Izraelu. Do 2010 roku pełnił funkcję wiceprezesa Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA.

– Będę dążył, żeby z naszych hoteli i centrów wypoczynkowo-szkoleniowych w szybkim czasie mogli w pełni korzystać polscy i zagraniczni turyści. W najbliższym czasie przygotujemy specjalną preferencyjną ofertę, adresowaną do biur podróży i organizatorów MICE. Zależy nam na dobrej współpracy z branżą turystyczną – deklaruje Nowak w komunikacie.

Mogą Ci się również spodobać

Polska Organizacja Turystyczna wypromuje wieś za unijne pieniądze

Polska Organizacja Turystyczna dostała ponad 905 tysięcy złotych z funduszy unijnych na promocję turystyki ...

Motel One – stała cena, różne wnętrza

Położenie w centrach miast, stała cena, wysmakowany wystrój i gin na 350 sposobów – ...

Hotels.com: 4 gwiazdki równie dobre, a tańsze

Do 1105 złotych za dobę mogli oszczędzić w zeszłym roku polscy turyści, decydując się ...

Napiwki dla załogi statku muszą być wliczone w cenę

Niemiecki sąd zdecydował, że organizatorzy rejsów muszą wliczać obowiązkowe napiwki dla załogi w całkowitą ...

Niemcy silne na turystycznej mapie Europy

Niemcy utrzymały w 2016 roku pozycję drugiego najczęściej odwiedzanego przez turystów kraju w Europie. ...

LOT zwiększa częstotliwość na 25 trasach

Przewoźnik dokłada trzeci codzienny rejs między Warszawą a Berlinem. Jednocześnie zwiększa częstotliwość na 24 ...