Zarząd Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego powołał na stanowisko dyrektora regionalnego w województwie mazowieckim Elżbietę Nitsze, która aktualnie kieruje Airport Hotelem Okęcie.
Elżbieta Nitsze związana jest z branżą hotelarską od ponad 20 lat – informuje IGHP w komunikacie. Pracowała w hotelach Warsaw Marriott i Sheraton Grand Warsaw. Przez sześć lat, do roku 2014 związana była z siecią hoteli Elbest – jako dyrektor generalna hotelu Krynica w Krynicy-Zdroju oraz jako dyrektor sprzedaży i marketingu całej sieci. Od 2014 roku zajmuje stanowisko dyrektor generalnej Airport Hotelu Okęcie.
Od ponad 10 lat Elżbieta Nitsze prowadzi też własną działalność konsultingową i szkoleniową w zakresie hotelarstwa. Jest autorką wielu artykułów na łamach prasy branżowej, w tym na temat skutecznej sprzedaży i efektywnego zarządzania.
Elżbieta Nitsze jest absolwentką szkoły hotelarskiej w Wiśle, studiowała też zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W 2017 ukończyła kurs menedżerski w Cornell’s School of Hotel Administration przy Uniwersytecie Cornella w Ithace w Stanach Zjednoczonych. Od 2019 roku jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Menedżerów Hotelowych (European Hotel Managers Association).
CZYTAJ TEŻ: IGHP: Telewizja w pokojach za droga
– Wierzę, że dzięki zrozumieniu rynku i potrzeb branży, a także aktywnej współpracy z hotelarzami będę miała szansę realizować powierzoną mi funkcję w duchu dobrych zmian – mówi Elżbieta Nitsze, cytowana w komunikacie. – Otwarte mówienie o wyzwaniach i rozpoznanie faktycznych potrzeb hotelarzy zaowocuje wykreowaniem solidnych podwalin codziennej, efektywnej współpracy między hotelami i realizacji projektów wspierających ich rozwój – dodaje.
Elżbieta Nitsze przejęła funkcję dyrektora regionalnego od Miłosza Stanisławskiego, który podjął nowe wyzwania zawodowe związane z rozwijaniem własnego projektu.
Dyrektorzy regionalni reprezentują IGHP w 14 regionach kraju. Odpowiadają między innymi za usprawnianie komunikacji w środowisku polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych izby, pozyskiwanie nowych członków, monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają wpływ na branżę hotelarską.
ZOBACZ TAKŻE: IGHP: Hotelarze potrzebują nowej ustawy
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego to samorządowa organizacja działająca w branży hotelarsko-gastronomicznej. Prowadzi działalność promocyjną na rzecz swoich członków, certyfikuje produkty i usługi, reprezentuje hotelarzy w kontaktach z administracją państwową i w HOTREC-u (Konfederacja Narodowych Organizacji Hoteli, Restauracji, Kawiarni w krajach UE i europejskiego obszaru ekonomicznego). Do IGHP należy około 450 hoteli oraz 36 dostawców usług i produktów dla hoteli.
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.