Nowy ibis Styles w Krakowie zrelaksuje gości

Fot. materiały prasowe

Ibisa Styles przy ulicy Mogilskiej, drugi obiekt tej marki w Krakowie, wyróżniać będzie strefa gastronomiczno-relaksowa Chill. Obiekt ma się otworzyć w czwartym kwartale 2021 roku.

Grupa Accor, do której należy marka ibis Syles, podpisała umowę o zarządzanie obiektem z firmą deweloperską UBM Development, o czym powiadamia w komunikacie.

Hotel, który powstaje przy ulicy Mogilskiej, 2,3 kilometra od Rynku Głównego, będzie miał 259 pokojów, restaurację i podziemny parking. To już drugi, po otwartym jesienią zeszłego roku ibisie Styles Santorini, krakowski hotel tej marki. Pierwszych gości ma przyjąć w czwartym kwartale 2021 roku.

ZOBACZ: Kwiatowy ibis Styles otworzył się w Krakowie

Jak czytamy w komunikacie, hotel zaoferuje gościom „zupełnie nowy koncept gastronomiczny Chill” (ang. zrelaksować się, wyluzować). To połączenie kawiarni serwującej kawę przygotowaną przez „mistrzów sztuki baristycznej” i świeże wypieki, z barem piwnym i pizzerią, może też służyć za miejsce do pracy. Hasło przewodnie tego przybytku brzmi „Spokój to stan umysłu”.

– Zdecydowaliśmy się podpisać umowę z Grupą Accor, ponieważ wierzymy, że marka ibis Styles jest doskonale rozpoznawalna w Polsce i zapewnia gościom bardzo dobry standard. Wiemy, że w Krakowie brakuje dużych obiektów hotelowych ze średniej półki, zwłaszcza działających pod międzynarodowymi markami – mówi dyrektor UBM Hotels, Rudolf Grossmayer, cytowany w komunikacie.

–  Jako pierwsi w Polsce wprowadzimy nowy koncept gastronomiczny Accoru, Chill, który działa już w Wielkiej Brytanii. Liczymy, że ciekawa architektura wnętrz i niezobowiązująca atmosfera sprawią, że hotel będzie miejscem spotkań nie tylko gości hotelowych, ale też lokalnej społeczności – dodaje Grossmayer.

– Strategia rozwoju Grupy Accor w Polsce i Europie Wschodniej zakłada dynamiczny rozwój marki ibis Styles. Jesteśmy dumni, że UBM Development wybrał Accor do zarządzania tym doskonale położonym hotelem w Krakowie. Tym bardziej, że będzie to już nasz drugi wspólnie realizowany projekt w Polsce – mówi dyrektor ds. rozwoju Grupy Accor w Polsce, Jacek Stasikowski.

CZYTAJ: Ruszyła budowa Mercure’a Katowice City Center

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Lufthansa City Center: Z Lucy możemy więcej

Lufthansa City Center International (LCCI) uruchomiła platformę z usługami turystycznymi. Nazwała ją Lucy Przez ...

W POT powstanie nowy dział – do obsługi bonu turystycznego

Polska Organizacja Turystyczna otworzy nowy oddział, zamiejscowy. Będzie on odpowiedzialny za działania związane z ...

Amadeus dostał nowy certyfikat

Amadeus jest jedną z pierwszych firm, która dostała dwa certyfikaty IATA NDC trzeciego poziomu ...

Traveldata: Ceny paliwa w górę, ceny w biurach podróży w dół

Niekorzystny kurs złotego i cena paliwa lotniczego podniosły koszty organizowania zagranicznych wakacji o 55 ...

Apple przyłączył Krym do Rosji

Apple zszokował właśnie opinię publiczną najnowszą aktualizacją map. Uznał bowiem oficjalnie nielegalną aneksję ukraińskiego ...

Samolot zamiast odszkodowania za spóźnienie

Jeśli przewoźnik nie chce wypłacić odszkodowania za opóźniony lub odwołany lot, komornik może zająć ...