Nowy ibis Styles w Krakowie zrelaksuje gości

Fot. materiały prasowe

Ibisa Styles przy ulicy Mogilskiej, drugi obiekt tej marki w Krakowie, wyróżniać będzie strefa gastronomiczno-relaksowa Chill. Obiekt ma się otworzyć w czwartym kwartale 2021 roku.

Grupa Accor, do której należy marka ibis Syles, podpisała umowę o zarządzanie obiektem z firmą deweloperską UBM Development, o czym powiadamia w komunikacie.

Hotel, który powstaje przy ulicy Mogilskiej, 2,3 kilometra od Rynku Głównego, będzie miał 259 pokojów, restaurację i podziemny parking. To już drugi, po otwartym jesienią zeszłego roku ibisie Styles Santorini, krakowski hotel tej marki. Pierwszych gości ma przyjąć w czwartym kwartale 2021 roku.

ZOBACZ: Kwiatowy ibis Styles otworzył się w Krakowie

Jak czytamy w komunikacie, hotel zaoferuje gościom „zupełnie nowy koncept gastronomiczny Chill” (ang. zrelaksować się, wyluzować). To połączenie kawiarni serwującej kawę przygotowaną przez „mistrzów sztuki baristycznej” i świeże wypieki, z barem piwnym i pizzerią, może też służyć za miejsce do pracy. Hasło przewodnie tego przybytku brzmi „Spokój to stan umysłu”.

– Zdecydowaliśmy się podpisać umowę z Grupą Accor, ponieważ wierzymy, że marka ibis Styles jest doskonale rozpoznawalna w Polsce i zapewnia gościom bardzo dobry standard. Wiemy, że w Krakowie brakuje dużych obiektów hotelowych ze średniej półki, zwłaszcza działających pod międzynarodowymi markami – mówi dyrektor UBM Hotels, Rudolf Grossmayer, cytowany w komunikacie.

–  Jako pierwsi w Polsce wprowadzimy nowy koncept gastronomiczny Accoru, Chill, który działa już w Wielkiej Brytanii. Liczymy, że ciekawa architektura wnętrz i niezobowiązująca atmosfera sprawią, że hotel będzie miejscem spotkań nie tylko gości hotelowych, ale też lokalnej społeczności – dodaje Grossmayer.

– Strategia rozwoju Grupy Accor w Polsce i Europie Wschodniej zakłada dynamiczny rozwój marki ibis Styles. Jesteśmy dumni, że UBM Development wybrał Accor do zarządzania tym doskonale położonym hotelem w Krakowie. Tym bardziej, że będzie to już nasz drugi wspólnie realizowany projekt w Polsce – mówi dyrektor ds. rozwoju Grupy Accor w Polsce, Jacek Stasikowski.

CZYTAJ: Ruszyła budowa Mercure’a Katowice City Center

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Linie lotnicze przeciwne ubezpieczeniom od upadłości

Linie lotnicze rzadko upadają, a mechanizmy zabezpieczające pasażerów przed bankructwem już istnieją – twierdzą ...

Francuzi i Brytyjczycy podbili statystyki Grecji

21,8 miliona przyjazdów turystycznych naliczył od stycznia do sierpnia Grecki Bank Centralny. Goście nie ...

TUI: Sprzedaż wycieczek dobra jak nigdy

Pierwsze tygodnie stycznia przyniosły Grupie TUI rekordową sprzedaż. Prezes Fritz Joussen prognozuje, że w ...

Chorwacja jeszcze popularniejsza niż przed rokiem

W pierwszym półroczu tego roku Chorwację odwiedziło 6,5 miliona turystów, którzy wykupili 26 milionów ...

LOT zbroi się w MAX-y

LOT zamówił sześć kolejnych boeingów 737 MAX 8. Do końca 2019 roku przewoźnik będzie ...

Klątwa pendolino – dwa składy rozbite

Wypadek pendolino pod Modlinem jest poważnym problemem dla PKP Intercity. Z 20 pociągów tego ...